ROWENTA EP5720F0 Soft Sensation epilátor

Kód: 5170
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
1 849 Kč 1 528,10 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA SOFT SENSATION EP5720F0 S BEZBOLESTNOU TECHNOLOGIÍ

Bezbolestná a jemná epilace pro dokonale hladkou pokožku
 

Epilátor Soft Sensation kombinuje vysoce účinné odstraňování chloupků s bezbolestnou technologií, aby zajistil dokonale hladkou kůži. Díky jeho jedinečnému systému znecitlivění je odstraňování chloupků stejně příjemné jako účinné.

VÝHODY produktu

 

PEELINGOVÁ HLAVA

Peelingový váleček pro přípravu pokožky na jemnější epilaci.

HOLICÍ HLAVA

Vysoce výkonné holení citlivých míst.

3 MM HŘEBÍNEK NA TŘÍSLA

Zastřihovací hlava pro úpravu linie třísel.

OMYVATELNÁ HLAVA + PŘÍSLUŠENSTVÍ

Odnímatelná a omyvatelná hlava a nástavce pro lepší hygienu a snadné čištění.

BEZBOLESTNÁ INOVACE

Soft Sensation přináší inovativní patentovanou bezbolestnou technologii pro dokonale hladkou pokožku.

OKAMŽITÉ ÚČINKY BEZ BOLESTI

Technologie Soft Sensation pro bezbolestnou epilaci: působení znecitlivujícího systému umožní epilaci bez bolesti. 100% testováno na ženách citlivých na bolest.

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE

5 let výzkumu a 2 patenty pro bezbolestnou epilaci.

VYSOCE PŘESNÁ EPILACE

Prokázaná účinnost i u těch nejkratších chloupků (< 0,5 mm).

POKROČILÁ TECHNOLOGIE MICRO-CONTACT

Pokročilá technologie Micro-Contact zajišťuje maximální kontakt s křivkami těla a napíná pokožku, což umožňuje vytrhávání chloupků bez dráždění pokožky a navádění pinzet do otevření a zavření tak, aby se minimalizoval počet přejezdů po pokožce a epilace trvala co nejkratší dobu.

 

DOKONALÉ VÝSLEDKY BEZ BOLESTI

Epilátor Soft Sensation představuje dokonalé řešení pro bezbolestné odstraňování chloupků.

Jeho inovativní patentovaný znecitlivující systém sníží citlivost pokožky pomocí vibrační hlavy, která zajistí bezbolestnou epilaci.

Díky patentované technologii Micro-Contact je přístroj vždy v dokonalém kontaktu s křivkami těla, a to i na nejcitlivějších místech a u nejkratších chloupků a pinzety jsou naváděny, kdy se mají otevřít a kdy zavřít, aby bylo dosaženo maximálního účinku při minimu tahů po pokožce.

Výsledkem je hebká pokožka a bezbolestné ošetření.

Vybavení doplňuje osvětlení pro lepší viditelnost, peelingová hlava, praktický nástavec na citlivá místa, holicí hlava, zastřihovač pro oblast třísel s hřebínky a odnímatelné a omyvatelné díly.

Díky tomu Soft Sensation představuje inovativní řešení pro bezbolestnou epilaci.

 

Značka Rowenta PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

 

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

 8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU BĚŽNĚ NIŽŠÍ NEŽ CENA VÝMĚNY SPOTŘEBIČE.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Epilátory
Záruka: 2 roky
Typ holicího strojku: epilátor
Typ napájení: síť
Počet rychlostí: 2
Počet pinzet: 24
? Voděodolný: ne
? Osvětlení: ano
? Holící hlava: ano
? Exfoliační hlava: ano
? Nástavec na citlivé partie: ano
Pouzdro pro uložení: ano
Barva: oranžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: