REMOSKA T41/46 Tria Blue

Kód: 21443
Neohodnoceno
Značka: Remoska
4 799 Kč 3 966,12 Kč bez DPH
Na dotaz

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Remoska® T41/46 Tria Blue

Multicooker Remoska® Tria se silikonovými prvky v designově modré barvě je spotřebič, který vám pomůže zdravě a úsporně vařit, péct a dusit. To vše díky unikátnímu systému tří vík a jednoho hrnce, který šetří místo ve vaší kuchyni. Remosku Tria můžete používat na všech zdrojích tepla včetně indukce.

Detailní popis výrobku

R_jednoduse dokonale vareni

Multicooker Remoska® Tria je nejnovější produkt firmy Remoska, který v sobě díky unikátnímu řešení kombinuje hned tři spotřebiče. Použít ji můžete jako klasickou pečicí mísu, hrnec na vaření a soft-tlakový hrnec. Stylový vzhled celé Remosce navíc dodávají silikonové prvky v modré barvě.

B007_03.00_00_18_05.Still001

Pečení jak jej znáte u Remosky

Kombinace pečicího víka a našeho hrnce z litého hliníku funguje jako klasická Remoska®. Pečicí víko využijete na zapékání a pečení všech druhů pokrmů. Hlavní výhodou pečení v Remosce Tria je jeho jednoduchost a úspora energie. Díky unikátnímu designu totiž Remoska® Tria udržuje optimální teplotu pro pečení (160-180°C). Příkon celého zařízení je pouhých 610 W. Pečení v Remosce Tria si tak velmi rychle oblíbíte.

Vaření v litém hrnci

Velký hrnec z litého hliníku můžete využít i na klasické vaření na všech typech sporáků včetně těch indukčních. Spolu se skleněnou poklicí s modrým silikonovým okrajem tak jde o velmi úsporný a zdravý způsob vaření. Hrnec je pro pohodlné omývání a zvýšení životnosti potažen třívrstvým nepřilnavým povrchem vyztuženým částečkami oxidů titanu. Díky těmto výhodám a užitnému objemu 5,5 l se tento hrnec brzy stane vašim oblíbeným pomocníkem na rodinné vaření.

Dušení se soft-tlakovým víkem

Největší novinkou u Remosky Tria je unikátní soft-tlakové víko. S jeho použitím získáte pro své vaření soft-tlakový hrnec. Ten umožňuje dokonalé dušení a rychlou přípravu jídel. Díky soft-tlakovému dušení si potraviny zachovají všechny potřebné vitamíny a jídlo je tak šťavnaté a plné chuti. Na rozdíl od klasických tlakových hrnců je zde udržován mírný tlak, proto zde nehrozí nebezpečí výbuchu.

 

Remoska_alza_banner-02_Banner

 

Obsah balení:

20190612_DSC06294_TRIA_sideview_retusPečicí víko

Pečicí víko umožňuje používat Remosku Tria k pečení a zapékání jako je tomu u jiných klasických Remosek. Díky praktickému skleněnému okénku máte pečené potraviny neustále pod kontrolou. Spodní hliníková část víka je potažena nepřilnavým povrchem Teflon® Classic a horní část chrání nerezový plech. Celé víko je pak možné odkládat na kuchyňskou linku i během vaření právě horní částí dolů. Víko je napájeno odnímatelným elektrickým kabelem s euro konektorem a evropskou zástrčkou. Celou Remosku Tria je možné velmi jednoduše ovládat jedním tlačítkem na rukojeti víka.

20190607_DSC04538_TRIA_sideview_retus (2)Soft-tlakové víko

Soft-tlakové víko umožňuje používat Remosku Tria jako soft-tlakový hrnec ideální pro zdravé a rychlé dušení potravin. K dušení v hrnci dochází pod velmi mírným tlakem díky čemuž si potraviny zachovávají všechny důležité vitamíny. S patentovaným způsobem uchycení víka je možné víko uzavřít velmi pohodlně i jednou rukou. Víko je opatřeno designovými silikonovými prvky v modré barvě a  regulačním ventilem se silikonovým krytem a pojistným ventilem. Vše dohromady zajišťuje bezpečné, zdravé a velmi úsporné dušení potravin.

20190614_DSC07222_hrnce_sideview_vega_hrnce_retus (4)Skleněná poklice

Pokud chcete vařit zdravě a úsporně s malým množstvím vody, určitě využijete i naši skleněnou poklici s modrým silikonovým lemováním. Lemování a regulační dírka v poklici se starají o to, aby víko hladce dosedalo na strany hrnce a docházelo k pohodlnému odvádění přebytečných par z hrnce. Pro vysokou kvalitu výrobku je poklice vyrobena z bezpečnostního tvrzené skla. 

      tria hrnec modrý 2 (kopie).      Litý hrnec

Samotný hrnec Multicooker Remoska® Tria je možné používat pro vaření na všech typech sporáků včetně indukce i pro zapékání v troubě do teploty 220°C. Veškeré plastové části jsou proto zhotoveny z teplotně odolných plastů. Hrnec má užitný objem 5,5 l, průměr 28 cm, výšku 13 cm a dno o síle 8 mm. Uvaříte v něm tedy pohodlně pro celou rodinu. Aby bylo dosaženo nepřilnavosti, vysoké odolnosti a pohodlí při umývání, je hrnec potažen třívrstvým nepřilnavým povrchem s částečkami oxidů titanu.

20190607_DSC04542_TRIA_sideview_retusStojan

Součástí balení je praktický stojan z teplotně odolných plastů.

Parametry

Hmotnost: 8.5 kg
Objem: 5,5 litru pro vaření/3 litry pro pečení
Příkon: 610 W
Povrchová úprava: Třívrstvý nepřilnavý povrch vyztužený částečkami oxidů titanu
Teplota pro pečení: 160 – 180 st. C
Horní průměr hrnce: 28 cm
Spodní průměr hrnce: 22 cm
Výška hrnce: 13 cm
Doporučená max. výška pokrmu: 8,5 cm pro vaření/6-8 cm pro pečení
Tloušťka dna hrnce: 8 mm
Indukce: Ano
Sklo ve víku: Ano
Délka přívodního kabelu: 1,25 m
Napětí: 220-240 V ~ 50-60 Hz
Váha brutto/netto: 8,5 kg/6,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické pánve/ remosky
Záruka: 2 roky
Příkon: 610 W
Objem: 5,5 litru pro vaření/3 litry pro pečení
Nepřilnavý povrch: Třívrstvý nepřilnavý povrch vyztužený částečkami oxidů titanu
Teplota pro pečení: 160 – 180 st. C°
Průměr mísy: 28 cm
Výška mísy: 13 cm
Délka přívodního kabelu: 1,25 m
Napětí: 220-240 V ~ 50 Hz
Váha brutto/netto: 8,5 kg/ 6,5 kg

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: