REMOSKA T41/45 Tria Red

Kód: 21445
Neohodnoceno
Značka: Remoska
4 799 Kč 3 966,12 Kč bez DPH
Na dotaz

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Remoska® T41/45 Tria Red

Multicooker Remoska® Tria je chytrá kombinace hrnce a tří revolučních vík. Díky tomu získáte spotřebič se kterým můžete vařit, péct a dusit na všech zdrojích tepla včetně indukčních plotýnek. Všechny potraviny navíc připravíte velmi zdravě a úsporně. Tím, že Remoska® Tria nahrazuje hned několik kuchyňských spotřebičů, výrazně šetří i místo ve vaší kuchyni.

Detailní popis výrobku

R_jednoduse dokonale vareni

Multicooker Remoska® Tria je nejnovější produkt firmy Remoska, který v sobě díky unikátnímu řešení kombinuje hned tři spotřebiče. Použít ji můžete jako klasickou pečicí mísu, hrnec na vaření a soft-tlakový hrnec. Stylový vzhled celé Remosce navíc dodávají silikonové prvky v modré barvě.

B007_03.00_00_18_05.Still001

Pečení jak jej znáte u Remosky

Kombinace pečicího víka a našeho hrnce z litého hliníku funguje jako klasická Remoska®. Pečicí víko využijete na zapékání a pečení všech druhů pokrmů. Hlavní výhodou pečení v Remosce Tria je jeho jednoduchost a úspora energie. Díky unikátnímu designu totiž Remoska® Tria udržuje optimální teplotu pro pečení (160-180°C). Příkon celého zařízení je pouhých 610 W. Pečení v Remosce Tria si tak velmi rychle oblíbíte.

Vaření v litém hrnci

Velký hrnec z litého hliníku můžete využít i na klasické vaření na všech typech sporáků včetně těch indukčních. Spolu se skleněnou poklicí s modrým silikonovým okrajem tak jde o velmi úsporný a zdravý způsob vaření. Hrnec je pro pohodlné omývání a zvýšení životnosti potažen třívrstvým nepřilnavým povrchem vyztuženým částečkami oxidů titanu. Díky těmto výhodám a užitnému objemu 5,5 l se tento hrnec brzy stane vašim oblíbeným pomocníkem na rodinné vaření.

Dušení se soft-tlakovým víkem

Největší novinkou u Remosky Tria je unikátní soft-tlakové víko. S jeho použitím získáte pro své vaření soft-tlakový hrnec. Ten umožňuje dokonalé dušení a rychlou přípravu jídel. Díky soft-tlakovému dušení si potraviny zachovají všechny potřebné vitamíny a jídlo je tak šťavnaté a plné chuti. Na rozdíl od klasických tlakových hrnců je zde udržován mírný tlak, proto zde nehrozí nebezpečí výbuchu.

 

Remoska_alza_banner-02_Banner

 

Obsah balení:

20190612_DSC06294_TRIA_sideview_retusPečicí víko

Jedno z nejoblíbenějších vík, které vám umožní velmi úsporně a snadno péct a zapékat pokrmy. Víko s praktickým skleněným okénkem pro kontrolu potravin v hrnci se skládá z horního nerezového plechu a dolní hliníkové části, která je potažená nepřilnavým povrchem Teflon® ClassicOdnímatelný přívodní kabel s euro konektorem a evropskou zástrčkou vám zajistí jeho pohodlné skladování. Pečicí víko je sestrojeno tak, aby jej bylo možné během vaření odložit na pracovní desku topnou častí směrem vzhůru.

20190607_DSC04538_TRIA_sideview_retus (1)Soft-tlakové víko

Soft-tlakové víko slouží k rychlé přípravě pokrmů pod mírným tlakem. Jídlo tak zůstává šťavnaté a zachovává si vitamíny a minerály. Díky svému unikátnímu patentovému způsobu uchycení jej zvládnete nasadit i jednou rukou, což z Remosky Tria dělá opravdu praktického pomocníka. Víko je opatřeno regulačním ventilem se silikonovým krytem a pojistným ventilem. Silikonové prvky na hrnci jsou v limitované červené barvě.

20190614_DSC07222_hrnce_sideview_vega_hrnce_retus (2) (1)Skleněná poklice

Skleněná poklice pro úsporné a zdravé vaření je navržena pro účinné vaření s použitím velmi malého množství vody. O efektivní tlumení i odvod páry se stará designový silikonový okraj v červené barvě a dírka ve skle poklice. Poklice je vyrobena z bezpečnostního tvrzeného skla a díky designovému silikonovému okraji v červené barvě velmi dobře doléhá na samotný hrnec.

       tria hrnec červený 2 (kopie)       Litý hrnec

Hrnec z litého hliníku, který je navíc potažen třívrstvým nepřilnavým povrchem s částečkami oxidů titanu, je naprostým základem Multicookeru Remoska® Tria. Jeho užitný objem je 5,5 l, se kterými můžete počítat při klasickém vaření na všech typech sporáků včetně indukce, tak i při zapékání v troubě do 220 °C. Veškeré plastové části jsou totiž vyrobeny z teplotně odolných plastů. Průměr hrnce je 28 cm, výška 13 cm a dno o síle 8 mm.

20190607_DSC04542_TRIA_sideview_retusStojan 

Součástí balení je stojan na Remosku Tria z teplotně odolných plastů.

 

Parametry

Hmotnost: 8.5 kg
Objem: 5,5 litru pro vaření/3 litry pro pečení
Příkon: 610 W
Povrchová úprava: Třívrstvý nepřilnavý povrch vyztužený částečkami oxidů titanu
Teplota pro pečení: 160 – 180 st. C
Horní průměr hrnce: 28 cm
Spodní průměr hrnce: 22 cm
Výška hrnce: 13 cm
Doporučená max. výška pokrmu: 8,5 cm pro vaření/6-8 cm pro pečení
Tloušťka dna hrnce: 8 mm
Indukce: Ano
Sklo ve víku: Ano
Délka přívodního kabelu: 1,25 m
Napětí: 220-240 V ~ 50-60 Hz
Váha brutto/netto: 8,5 kg/6,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické pánve/ remosky
Záruka: 2 roky
Příkon: 610 W
Objem: 5,5 litru pro vaření/3 litry pro pečení
Nepřilnavý povrch: Třívrstvý nepřilnavý povrch vyztužený částečkami oxidů titanu
Teplota pro pečení: 160 – 180 st. C°
Průměr mísy: 28 cm
Výška mísy: 13 cm
Délka přívodního kabelu: 1,25 m
Napětí: 220-240 V ~ 50 Hz
Váha brutto/netto: 8,5 kg/ 6,5 kg

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: