HAIER HTW7720ENMP kombinovaná chladnička

Kód: 22113
Neohodnoceno
Značka: HAIER
27 990 Kč 23 132,23 Kč bez DPH
Na dotaz
 
 
 
 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinované 3D 70 Series 7

HTW7720ENMP

  • Proaktivní teplota
  • Dálkové ovládání
  • Třída E
  • Snadno přístupné zásuvky
  • Daylight

3D 70 Series 7

Chladničky Haier 3D 70 Series 7 o šířce 70 cm se vyznačují působivě navrženým systémem zásuvek v mrazničce, který umožňuje nejen efektivněji využívat prostor pro mražené potraviny, ale také zajišťuje rychlý přístup k celé mrazničce, čímž se ušetří až o 60 % více energie než v případě podobných chladniček s mrazničkou umístěnou dole. Technologie Fresher Techs® zároveň neustále upravují podmínky, aby bylo zaručeno zachování kvality potravin. Chladničky Haier 3D 70 Series 7 zaručují dokonalé uchovávání potravin díky speciálním zónám a rovněž dalším řešením, která se nacházejí v prostorech chladničky i mrazničky.
 
 

Proaktivní teplota

Díky aplikaci hOn nabízí Haier funkci Proaktivní teplota. Předvídá vaši potřebu využití chladničky geolokalizací vaší polohy a výběrem preferencí supermarketů. Zajistí, aby byla vaše lednice připravena, když se vrátíte domů z nákupu, a později proaktivně obnoví správnou teplotu o 73 % rychleji, pro lepší uchování*.
*Výsledky testu vydané nezávislou externí laboratoří porovnávající model Haier C3FE844CGJ s s funkcí Proaktivní teploty ON/OFF
 
 

Pro klid v duši

Zkontrolujte svou chladničku kdykoli a kdekoli. Aplikace hOn umožňuje nekonečnou sadu interakcí mezi vámi a ledničkou. Ovládejte snadno svůj spotřebič, přidávejte potraviny do svých seznamů nebo skenujte etikety vína a automaticky je ukládejte do oblíbených.
 
 

TŘÍDA E

Výběr chladničky třídy E od společnosti Haier znamená úsporu energie, zvýšení efektivity výkonu a ohleduplnost k životnímu prostředí. Snížení spotřeby energie o 20 % v porovnání třídou F.
 
 

Snadný přístup k zásuvkám mrazáku

Další z inovací z oblasti ''think-out-the-cold-box'' jsou snadno přístupné zásuvky mrazáků. Rychle a snadno se dostanete k mraženým potravinám díky jejich ergonomické konstrukci, která zároveň zabraňuje úniku studeného vzduchu. Běžné plýtvání energií tak sníží až o 30 %*. *Testováno v reálných podmínkách, porovnáváno s podobným standardním modelem se spodním mrazákem
 
 

Užijte si jedinečný systém prostorového osvětlení

Systém Haier Daylight LED osvětluje obsah chladničky, takže je stále vidět až na konec každé poličky a do každého rohu. Díky tomu se potraviny hledají mnohem lépe, než kdy dříve, a to i ty, které se používají méně často. Vzhledem k ohromnému zlepšení viditelnosti umožňuje jasné světlo také jednodušeji doplňovat a organizovat obsah chladničky. A díky chytrému systému průběžného osvětlení zůstává světlo ze zdrojů LED měkké a příjemné pro oči.
 
 

Uchovávejte čerstvé potraviny dvakrát déle

Humidity Zone ve spotřebičích Haier uchová ovoce a zeleninu v čerstvém stavu dvakrát* déle. Toho lze dosáhnout díky technologii HCS (Systém řízení vlhkosti) využívající membránu z rostlinných vláken, která udržuje úroveň vlhkosti v tomto prostoru na 90 %. Přesně regulované úrovně vlhkosti zabraňují veškeré kondenzaci uvnitř přihrádky, takže potraviny si déle uchovají obsah živin.
*Podle certifikace VDE č. ID.40046454
 
 

Upravujte si teplotu prostoru podle potřeby

MyZone je výsledkem úsilí společnosti Haier o neustálé zlepšování, soustavné inovace a trvalé překonávání očekávání našich zákazníků. Umožňuje rychle a snadno nastavit teplotu v tomto prostoru v závislosti na vašich okamžitých požadavcích na ukládání. Stačí jedním klepnutím zvolit teplotu podle požadavků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 107 kg
Energetická třída: E
Roční spotřeba energie: 301 kWh
Užitný objem chladničky/mrazničky: 343/140l
Užitný objem celkem: 483 l
Mrazící kapacita: 10 kg/24 hod.
Doba skladování při poruše: 12 hod.
Počet kompresorů: 1
Počet chladících okruhů: 2
? Klimatická třída: ST-N
? NoFrost: ano
Alarm otevřených dveří: ano
Hlučnost: 37 dB
Invertorový kompresor: ano ( 12 let záruka)
Displej: ano
Barva: inox
Rozměry produktu (VxŠxH): 200,6 x 70 x 67,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: