HAIER HCR7918EIMB vícedvéřová chladnička

Kód: 20842
Neohodnoceno
Značka: HAIER
79 990 Kč 66 107,44 Kč bez DPH
Na dotaz
 
Registrace dárku (kolekce luxusních vín v hodnotě až 1 850 Kč): https://www.bonushaier.cz/
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cube 90 Series 7

HCR7918EIMB

  • Výrobník ledu Absolute Ice
  • Fresher Shield
  • Humidity Zone: Prostor pro ovoce a zeleninu
  • Dayligh
  • ABT Pro

Cube 90 Series 7

Tato luxusní čtyřdveřová chladnička Cube 90 má různé povrchové úpravy a dodává se v šířce 90 cm a v různé výšce od 180 cm do 190 cm. Je vybavena tím nejlepším z revolučních technologií Fresher Techs® společnosti Haier, inovacemi, které zajistí, že vaše potraviny zůstanou déle čerstvé. Chladničky Cube 90 Series 7 zaručují dokonalé uchování vašich potravin díky specializovaným zónám, špičkovým technologiím a dalším řešením v chladničce i mrazničce.
 
 

Až 10krát čistší led pro všechny vaše potřeby

Modul na výrobu ledu Absolute Ice, umístěný ve dveřích chladničky, má vlastní chladicí systém oddělený od chladničky i mrazničky. Díky tomu je proudící studený vzduch čistý a bez křížové kontaminace s jinými oddíly a váš led, vyrobený z filtrované vody, je čistý a bez zápachu.
 
 

Uchovávejte mražené potraviny dvakrát déle

Fresher Shield od společnosti Haier chrání vaše mražené potraviny a snižuje spotřebu energie během automatického odmrazování. Zarážka blízko výparníku brání vnikání tepla zvenku a unikání chladného vzduchu během odstraňování námrazy, proto je schopna omezovat kolísání teploty; tím se snižuje riziko, že potraviny utrpí „tepelný šok“, který může nepříznivě ovlivňovat dobu jejich skladovatelnosti a chuť. Fresher Shield udržuje ustálenou teplotu, což znamená, že uložené potraviny si uchovají kvalitu po dobu až dvakrát* delší než v běžné mrazničce.
*Podle certifikace VDE č. ID.40046454
 
 

Uchovávejte čerstvé potraviny dvakrát déle

Humidity Zone ve spotřebičích Haier uchová ovoce a zeleninu v čerstvém stavu dvakrát* déle. Toho lze dosáhnout díky technologii HCS (Systém řízení vlhkosti) využívající membránu z rostlinných vláken, která udržuje úroveň vlhkosti v tomto prostoru na 90 %. Přesně regulované úrovně vlhkosti zabraňují veškeré kondenzaci uvnitř přihrádky, takže potraviny si déle uchovají obsah živin.
*Podle certifikace VDE č. ID.40046454
 
 

Užijte si jedinečný systém prostorového osvětlení

Systém Haier Daylight LED osvětluje obsah chladničky, takže je stále vidět až na konec každé poličky a do každého rohu. Díky tomu se potraviny hledají mnohem lépe, než kdy dříve, a to i ty, které se používají méně často. Vzhledem k ohromnému zlepšení viditelnosti umožňuje jasné světlo také jednodušeji doplňovat a organizovat obsah chladničky. A díky chytrému systému průběžného osvětlení zůstává světlo ze zdrojů LED měkké a příjemné pro oči.
 
 

Odstraňte až 99,99 % bakterií a pachů ze 100 % vaší chladničky a mrazničky

Exkluzivní technologie ABT Pro odstraňuje 99,99 % bakterií nejen v ledničce, ale i v mrazničce, čímž zabraňuje tvorbě plísní a nepříjemných pachů. Zatímco chladicí systém běží, modul uvnitř chladicího systému katalyzuje vzduch a generuje energetické částice, které bez kontaminace rozkládají bakterie a molekuly zápachu na oxid uhličitý a vodu.
 
 

Od chladničky k mrazničce a naopak, jak se vám to hodí

Switch Zone může fungovat buď jako chladnička, nebo jako mraznička – je na vás, jakým způsobem se rozhodnete ji využívat. Potřebujete v chladničce trochu více místa? Jediným dotykem na externím displeji přepněte mrazničku na chladničku. Až bude třeba, stačí přepnout zpět. Jednoduše nastavte teplotu prostoru podle svých požadavků od -20 °C do +5° C* a získáte veškerý prostor, který potřebujete.
*U některých modelů -18 °C až +5 °C
 
 

Zachovejte chuť, konzistenci a šťavnatost jídla až na 99 %*

S technologií Haier Air Surround Fresher Tech proudí vzduch uvnitř chladničky jemnějším a šetrnějším způsobem. Díky speciálním bočním průduchům, odkud je vzduch šířen, distribuuje tento systém homogenně studený vzduch v celém prostoru chladničky, čímž se zabrání přímému foukání na potraviny a ztrátě hmotnosti a vysušení potravin. To je důvod, proč Haier Air Surround zachovává chuť, konzistenci a šťavnatost jídla až o 99 %* po 7 dnech jako v Den 1.
*Test vydaný nezávislou externí technickou laboratoří, porovnávající AIR SURROUND s technologií DIRECT FLOW (modely Haier Group: CFE735CSJ a CVBN6184WBF/S1)
 
 

Upravujte si teplotu prostoru podle potřeby

MyZone je výsledkem úsilí společnosti Haier o neustálé zlepšování, soustavné inovace a trvalé překonávání očekávání našich zákazníků. Umožňuje rychle a snadno nastavit teplotu v tomto prostoru v závislosti na vašich okamžitých požadavcích na ukládání. Stačí jedním klepnutím zvolit teplotu podle požadavků.
 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 160 kg
Energetická třída: E
Roční spotřeba energie: 357 kWh
Užitný objem chladničky/mrazničky: 323/278 l
Užitný objem celkem: 601 l
Mrazící kapacita: 6 kg za 24 hod.
Doba skladování při poruše: 9 hod.
Počet kompresorů: 1
Počet chladících okruhů: 3
? Klimatická třída: SN-ST (+10°C až +38°C)
? NoFrost: ano
Dávkovač vody: ne
Výrobník ledu: ano
Hlučnost: 38 dB
Displej: ano
Barva: Brushed black
Rozměry produktu (VxŠxH): 177,5 x 90,8 x 75 cm

Video

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: