HAIER H3R-330WNA chladnička

Kód: 19334
Neohodnoceno
Značka: HAIER
ZDARMAZDARMA
HAIER H3R-330WNA chladnička
29 990 Kč 24 785,12 Kč bez DPH
Na dotaz

Informační list

 

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

1D 60 Series 7

H3R-330WNA 

  • Velká kapacita
  • Tři zóny
  • Zásuvka Quick Cool
  • Dotykový displej
  • Třída A

1D 60 Series 7

Chladnička 1D 60 Series 7 je vyvrcholením úsilí společnosti Haier o dosažení takového řešení, které nabízí maximální energetickou účinnost, flexibilitu, velkou úložnou kapacitu a technologie chlazení přesně podle vašich každodenních potřeb. Jedná se o první jednodveřovou chladničku s třídou energetické účinnosti A, která nabízí ten nejlepší výkon ze všech našich výrobků. Tato chladnička nabízí volnost v nastavení teploty podle vašich požadavků. Chladničku Haier 1D 60 Series 7 lze spárovat s mrazákem Haier UP60 Series 7 , čímž vznikne dokonalá trojzónová kombinace chladničky a mrazáku.
 
 

Dokonalý zážitek z chlazení

Se svou kapacitou 330 l je chladnička 1D 60 SERIE 7 dokonalým prostředkem pro lepší uchování a skladování všech druhů potravin včetně vařených jídel. Maso, ryby, zelenina a ovoce mají své vyhrazené zásuvky; zásuvku My Zone a zásuvku Fruit & Vegetables. Navíc můžete jednodveřovou chladničku 1D 60 SERIES 7 také zkombinovat s jednodveřovým mrazákem Instaswitch a dosáhnout tak celkové kapacity 660 l.
 
 

Účinná hned třikrát

Zlepšili jsme výkon chladničky při současném respektování životního prostředí. Tato technologie vám umožňuje přepínat ve třech úrovních na míru vašim potřebám. Přímo na displeji je možné nastavit teplotu u modelu 1D 60 SERIES 7 jako plnou chladničku při teplotě 2°C. Můžete ji také rozdělit tak, že horní prostor nastavíte na teplotu mezi 2 °C až 8 °C a zásuvky My Zone na teplotu 2 °C. A dále můžete mít 3 různé teploty uvnitř současně aktivováním zásuvky Quick Cool při 0 °C.
 
 

Ideální teplota skladování kdykoliv

Zásuvka Quick Cool je extrémně univerzální a lze ji používat dvěma různými způsoby přímo z externího displeje. Jednak pro zchlazení na teplotu 0 °C, což učiní rychle, a tím se vaše potraviny lépe zchladí. A lze ji také použít jako zásuvku My Zone při teplotě 2°C pro uložení masa a ryb.
 
 

Ovládejte chladničku stylově

Snadno použitelný digitální dotykový displej umožňuje upravovat chlazení bez otevírání dveří. Díky této užitečné funkci můžete jediným dotykem nezávisle nastavit teplotu jednotlivých zón i celé chladničky.
 
 

První ve své třídě a nejlepší ve své třídě

Třída A znamená úsporu energie, zlepšení účinnosti výkonu, ohleduplnost k životnímu prostředí a o 74 % nižší spotřebu ve srovnání s třídou G.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 96 kg
Energetická třída: A
Roční spotřeba energie: 66 kWh
Užitný objem chladničky/mrazničky: 330/- l
Užitný objem celkem: 330 l
Mrazící kapacita: -
Doba skladování při poruše: -
Počet kompresorů: 1
Počet chladících okruhů: 1
? Klimatická třída: SN
NoFrost: ne
Hlučnost: 38 dB
Rozměry produktu (VxŠxH): 191 x 59,5 x 67,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: