TEFAL SV 8030E0 parní generátor bez bojleru

Kód: 11211
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA 5 999 Kč –17 %
TEFAL SV 8030E0 parní generátor bez bojleru
5 999 Kč –17 % 4 999 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL EXPRESS ANTI-CALC SV8030E0 bílo-červený

Extrémně výkonný Snadné použití

Žehlička s parním generátorem Express Anti-calc s technologií proti vodnímu kameni disponuje dostatečně silnou párou, která odstraní všechny záhyby z jakékoliv látky. Přináší rychlé a spolehlivé výsledky a díky novému odnímatelnému sběrači vodního kamene pro snadnou údržbu, její výkon dlouho vydrží. Vysoce účinná parní stanice zahrnuje systém No-Setting, který zajišťuje bezpečné žehlení bez rizika popálení, a moderní technologii vyhřívané žehlicí plochy, která poskytuje dokonalý skluz.

Výkonná žehlička na prádlo s parním generátorem s dlouhou životností

Žehlička na prádlo s parním generátorem Express s technologií proti vodnímu kameni s sebou přináší moderní systém údržby s vynikajícím parním výkonem. Ten je perfektní pro všechny typy látkek a poskytuje rychlé a snadné výsledky díky výkonnosti, která vydrží. Tento parní generátor vysokotlakým tlakemr má nový odnímatelný sběrač vodního kamene, který usnadňuje údržbu a zajišťuje delší životnost se špičkovou účinností. Nepřetržitý parní výkon 120 g/minutu, 6,2barové čerpadlo pro rychlé žehlení a výkon parního rázu 410 g/minutu pro vyhlazení i těch nejúpornějších záhybů. Objevte parní stanici s čistým žehlicím výkonem a dlouhotrvající výkonností díky vynikající kluznosti a trvanlivosti žehlicí plochy Durilium AirGlide a moderním funkcím pro maximální pohodlí.

 

Základní prvky
 
 
 
Odnímatelný sběrač vodního kamene pro dlouhotrvající výkonnost
 
Moderní technologie ochrany proti vodnímu kameni zajišťuje dlouhotrvající výkonnost páry s novým odnímatelným systémem sběrače vodního kamene, který usnadňuje údržbu. Dodává se také s praktickým příslušenstvím pro snadnou údržbu.
 
 
Mimořádně výkonný parní generátor od Tefalu
 
6,2barové čerpadlo přichází spolu s nepřetržitým parním výkonem 120 g/minutu pro rychlé a efektivní výsledky s mimořádným výkonem parního rázu 410 g/minutu pro vyhlazení i těch nejúpornějších záhybů.
 
 
Systém No-Setting pro absolutní bezpečnost
 
Snadné žehlení bez obav u všech látek, s technologií No-setting: jedna dokonalá kombinace páry a teploty pro 100% bezpečné výsledky bez rizika spálení.
 
Praktická vyjímatelná nádržka na vodu
 
Vyjímatelnou nádržku na vodu lze plnit kdykoli během žehlení.
 
 
Ideální pro péči na poslední chvíli
 
Funkce snadného vertikálního napařování má bleskurychlou dobu rozehřívání pouze 30 sekund pro péči na poslední chvíli, která vám pomůže vypadat co nejlépe, kdykoliv to potřebujete.
 
 
Mimořádná žehlicí plocha pro dokonalý skluz
 
Žehlicí plocha Durilium AirGlide nabízí vynikající kluznost pro žehlení bez námahy, s optimální distribucí páry.
 

 

Značka TefalPO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehličky
Záruka: 2 roky
Typ žehličky: parní generátor bez bojleru
Typ žehlící plochy: Durilium AirGlide
Příkon: 2400 W
? Tlak páry: 6,2 barů
? Parní ráz: 410g /min.
? Průběžný výstup páry: 120g /min.
? AntiDrip systém - proti odkapávání:: ano
? Automatické vypnutí: ano
Objem zásobníku na vodu: 1800 ml
Délka napájecího kabelu: -
Vertikální žehlení: ano
Doba nahřívání : -
Barva: Bílá a červená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: