TEFAL IT8490E0 ProStyle Care stojanový napařovač oděvů

Kód: 15226
Neohodnoceno
Značka: Tefal
4 999 Kč 4 131,40 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL PRO STYLE CARE MON PARFUM IT8490E0

Supervýkonný pomocník pro profesionální péči
 

S napařovačem oblečení Tefal Pro Style Care získáte hladké oděvy bez záhybů v rámci pohodlného a snadného domácího žehlení. Jedinečný patentovaný vertikální stojanový systém Steam & Press umožňuje dvojnásobné napařování, díky kterému dosáhnete i při manipulaci jednou rukou snadno a pohodlně profesionálních výsledků. Napařovač na oblečeníPro Style Care je vybavený řadou praktických funkcí a skvěle se hodí ke každodenní péči o všechny látky, včetně těch nejjemnějších.

Napařovač na oblečení Pro Style Care: profesionální napařování

Napařovač na oblečení Tefal Pro Style Care nabízí mimořádně kvalitní domácí péči o oděvy a snadné profesionální napařování. Díky našemu jedinečnému patentovanému systému vertikálního stojanu Steam & Press a dvojnásobnému napařování dosáhnete během chviličky snadno a jednou rukou skvělých výsledků. Příkon 2 000 W a nepřetržitý parní výkon až 42 g/min zajišťují mimořádnou efektivitu. Pět různých nastavení páry na rukojeti usnadňuje použití, zatímco hlavice XL Delta Steam Head zajišťuje optimální rozptyl páry a vysoce precizní výsledky. Pro Style Care je vhodný pro všechny druhy látek, nabízí pestrou škálu praktických funkcí a představuje dokonalý domácí napařovač na oblečení.

 

Základní prvky
 
 
 
 
Jedinečný systém Steam & Press pro profesionální výsledky
 
Jedinečný patentovaný systém vertikálního stojanu s dvojnásobným účinkem při rozžehlování záhybů umožňuje napařování jednou rukou, které už nemůže být snazší. Během chviličky tak můžete vypadat jako ze škatulky.
 
 
Hlavice XL Delta Steam Head
 
Dokonalá rovnováha mezi účinností a precizností, optimální rozptyl páry pro rychlé výsledky a speciální konstrukce pro obtížně dostupná místa.
 
 
Spolehlivé a účinné odstraňování záhybů
 
Příkon 2 000 W spolu s nepřetržitým parním výkonem až 42 g/min pro vysoce účinné napařování a spolehlivé výsledky.
 
 
Rychlé napařování
 
Díky rychlému zahřátí za 45 sekund je výrobek připraven vždy, když ho potřebujete, abyste mohli během pár okamžiků vypadat jako ze škatulky.
 
 
5 nastavení páry na rukojeti
 
Pro maximální pohodlí a snadné použití umožňují tlačítka na rukojeti ovládat pět nastavení páry, která zajistí bezpečné a účinné ošetření všech druhů látek.
 
 
Bezpečné pro všechny druhy oděvů
 
Využijte výhody péče o oděvy, kterou můžete bezpečně použít na celý šatník, s napařováním všech látek včetně těch nejjemnějších, jako je hedvábí.
 
 
Dlouhotrvající výkonnost
 
Pravidelné používání funkce odvápnění příznivě ovlivňuje životnost výrobku, abyste se mohli po dlouhou dobu spolehnout na mimořádné výsledky napařování.
 
 
Odnímatelná nádržka na vodu pro dokonalé pohodlí
 
Velký objem 1,3 litru nádržky na vodu zajišťuje dlouhé žehlení; plnění nemůže být snazší.
 
 
Dezinfekce
 
ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Parní výkon osvěžuje a dezinfikuje a zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* pro dokonalou domácí hygienu. *Externí testy provedeny v nezávislých laboratořích, přiložením výrobku na bavlněnou látku a pomalým napařováním třikrát tam a zpět.
 
 
Dodává se s 5 chytrými kusy příslušenství včetně zařízení MonParfum, které provoní oděv vaší oblíbenou vůní
 
Kartáček na látku použijte na těžší tkaniny, napařovací návlek na jemné textilie, příslušenství MonParfum k provonění vaší oblíbenou vůní (vezměte zařízení MonParfum, nakapejte na ně pár kapek vůně (esenciálního oleje nebo parfému), vložte je zpět a začněte napařovat), nástavec na puky ke snadnému vytvoření puků, nástavec pro odstranění žmolků k odstranění chlupů a prachu a rukavici k ochraně ruky při napařování.
 
 

Značka TefalPO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehličky
Záruka: 2 roky
Příkon: 2000 W
Napařovací hlava: plastová
Doba zahřívání: 45 s
Výstup páry: 40 g/min.
Nastavení páry-počet stupňů: ano 5 stupňů
Indikace připravenosti k provozu: ano
Průměrná doba provozu: 40 min.
Automatické vypnutí: ano
Objem nádržky: 1,3 l
Vyjímatelná nádržka na vodu: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: