TEFAL IT3440E0 stojanový napařovač oděvů

Kód: 10791
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL IT3440E0 stojanový napařovač oděvů
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL PRO STYLE IT3440E0 černý/stříbrný

Domácí napařování oděvů na profesionální úrovni
 

Profesionální napařování oděvů na dosah ruky

Stojanový napařovač oděvů Tefal ProStyle IT3440E0 díky nastavitelnému parnímu výkonu snadno vyhlazuje pomačkání u všech typů látek, a to včetně těch nejjemnějších. Díky jedinečné a patentované vertikální podpoře jsou výsledky ještě lepší! Dokonalý nástroj pro obnovení dokonalého vzhledu a hygienické čištění všech druhů oděvů.

STOJANOVÝ NAPAŘOVAČ ODĚVŮ TEFAL PROSTYLE: VYSOCE ÚČINNÉ NAPAŘOVÁNÍ NYNÍ I V POHODLÍ DOMOVA  

Stojanový napařovač Tefal Prostyle vyhladí každý záhyb a snadno vyžehlí každý typ látky. Tento vysoce účinný napařovač je vhodný pro doladění vzhledu na poslední chvíli i intenzivní napařování a díky rychlému zahřátí, během pouhých 45 vteřin, také šetří čas. Nyní již nepotřebujete žehlicí prkno ani nemusíte podnikat zdlouhavé návštěvy čistíren. Napařovač má kompaktní velikost, ale je vysoce účinný. Je vybaven mimořádně praktickými funkcemi pro snadné použití. Kromě oděvů jej lze použít k osvěžení a hygienickému čištění pohovek, závěsů a prostěradel. Jedinečná a patentovaná vertikální podpora napařovače umožňuje snadné napařování jednou rukou. Díky odnímatelnému zásobníku na vodu vás v rozletu nebude omezovat délka parní hadice. Intenzivní příkon o hodnotě 1800 W spolu s parním výkonem 30 g/min., který umožňuje páře pronikat hluboko do vláken, vám ušetří čas i energii. Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,9% zárodků a bakterií.

Základní prvky
 
 
Jedinečný a patentovaný systém Press & Steam
 
Vertikální opora pro snadné napařování, která nabízí rovnou plochu k žehlení oděvu a zároveň drží oděv na místě při napařování
 
 
Úspora času a preciznost
 
Velká kovová napařovací hlavice se špičkou pro efektivní odstranění záhybů ze všech látek 
 
 
Rychlé zahřátí
 
Už nemusíte chodit do čistírny. Díky rychlému zahřátí do 45 vteřin a žehlení bez potřeby žehlicího prkna je péče o oděvy mnohem rychlejší.
 
 
Snadné použití
 
Jednoduché zapínání a vypínání a zásobník na vodu o objemu 1,5 l se snadným plněním, který vystačí až na 40 minut napařování. Dokonalé pro intenzivní napařování i pro úpravy na poslední chvíli. 
 
 
Dezinfekce
 
ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Parní výkon osvěžuje a dezinfikuje a zahubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků* pro dokonalou domácí hygienu. *Externí testy provedeny v nezávislých laboratořích, přiložením výrobku na bavlněnou látku a pomalým napařováním třikrát tam a zpět.
 
 
Přizpůsoben všem látkám
 
3 stupně parního výkonu pro odstranění záhybů na všech typech látek, a to i těch nejjemnějších.
 
 
Další výhody: Osvěžuje a dezinfikuje
 
Intenzivní síla páry hubí až 99,9 % zárodků a bakterií. Osvěžuje oděvy a odstraňuje pachy. Pro svěží oděvy a dokonalou hygienu.
 
 
Včetně kartáčového nástavce
 
Kartáčový nástavec, který rozčeše vlákna a umožňuje lepší pronikání páry, ideální pro odstranění záhybů u silnějších tkanin
 
 
 
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehličky
Záruka: 2 roky
Typ žehličky: napařovač oděvů
Příkon: 1800 W
Napařovací hlava: XL kovová
Doba zahřívání: 45 s
Výstup páry: 30 g/min.
? Aretace výstupu páry: ano
Nastavení páry-počet stupňů: 3
Indikace připravenosti k provozu: ano
Průměrná doba provozu: 50 min.
Automatické vypnutí: ano
Objem nádržky: 1,5 l
Vyjímatelná nádržka na vodu: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: