TEFAL GV 9220E0 parní generátor

Kód: 16093
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA 8 999 Kč –22 %
TEFAL GV 9220E0 parní generátor
8 999 Kč –22 % 6 999 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL PRO EXPRESS PROTECT GV9220E0

Mimořádný výkon, 100% bezpečí pro všechny látky.

Dodejte vašim oděvům zvláště výkonný parní výkon pro skvělé výsledky s parním generátorem Express Protect. Tato vysoce účinná parní stanice zahrnuje systém bez nastavování a zajišťuje tak bezpečné žehlení bez rizika propálení jakékoli látky vhodné k žehlení. Zahrnuje vyjímatelný sběrač vodního kamene, který zajišťuje snadnou údržbu. A na konec pokročilá žehlicí plocha Durilium Airglide AutoClean poskytuje bezchybnou kluznost.

Zvláště výkonná a bezpečná žehlička s parním generátorem

Parní generátor Pro Express Protect přináší profesionální účinnost do Vašich rukou. Zajišťuje mimořádné výsledky i pro potřeby péče o ty nejnáročnější oděvy. Tato žehlička s vysokotlakým parním generátorem, která se snadno používá umožňuje zkrátit dobu žehlení a přináší vrcholnou účinnost díky kombinaci technologie 7,5 barového vysokotlakého bojleru s nepřetržitým výstupem páry 135 g/minutu, přičemž intenzivní výkon parního rázu 540 g/minutu si poradní i s těmi nejúpornějšími záhyby. Exkluzivní systém dvojité ochrany vás nechá žehlit v absolutním klidu: s ochranným systémem anti-drip, který zachovává vaše oblečení beze skvrn, a patentovanému odvápňovacímu systému, který zajišťuje dlouhodobou výkonnost. Vyhnete se také riziku propálení jakékoli látky vhodné k žehlení díky technologii bez nastavování, která zajistí 100% ochranu vašich oděvů. 

 

Základní prvky 
 
 
Mimořádný výkon
 
Nejlepší výkon páry pro skvělé výsledky. Technologie vysokotlakého bojleru o síle 7,5 barů poskytuje dokonalé výsledky na profesionální úrovni při kratší době žehlení.
 
Výkonný parní ráz
 
Silný výkon parního rázu 540 g/minutu dokáže vyhladit i ty nejúpornější záhyby.
 
Dokonalé výsledky
 
Vysoký tlak konstantní páry 135 g/minutu poskytuje pokaždé dokonalé výsledky, pro vynikající odstraňování záhybů bez námahy.
 
100% bezpečnost
 
Bezstarostné žehlení bez námahy u jakékoli látky: Jedna dokonalá kombinace páry a teploty bez rizika spálení jakékoli látky vhodné k žehlení 
 
Dezinfikujte své oděvy
 
Kombinace horka z žehlicí plochy a páry pomáhá zničit až 99,9 %  bakterií pro maximální hygienu.
 
 
Vyjímatelný sběrač vodního kamene
 
Shromáždí až 10x více* částeček vodního kamene pro dlouhodobý výkon
 
(* oproti jiným konkurenčním produktům)  
 
Systém ochrany: žádné skvrny na prádle 
 
Systém ochrany proměňuje kapky a unikající vodu na páru a zabraňuje tak vzniku skvrn, čímž chrání vaše oblečení. 
 
Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean
 
Technologie Durilium AirGlide nabízí nejlepší kluznost z výrobků Tefal, takže zajišťuje rychlé a nenáročné žehlení s kluzností vyšší o 33 % a dlouhodobý výkon. Katalytický povrch Autoclean od Tefalu pomáhá udržovat žehlicí plochu beze skvrn a v dokonalém stavu po dlouho dobu, s optimálním rozptylem páry pro vysoce účinné žehlení. 
 
Praktická vyjímatelná nádržka na vodu 
 
Vyjímatelnou nádržku na vodu s objemem 1,8 litru lze plnit kdykoli během žehlení.
 
Snadné a bezpečné přenášení
 
Bezpečný systém uzamčení vám poskytuje možnosti snadného a bezpečného přenášení a skladování. 
 
 
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehličky
Záruka: 2 roky
Typ žehličky: parní generátor
Typ žehlící plochy: Durilium AirGlide Autoclean
Příkon: 2600 W
? Tlak páry: 7,5 barů
? Parní ráz: 540g /min.
? Průběžný výstup páry: 135g /min.
? AntiDrip systém - proti odkapávání:: ano
? Automatické vypnutí: ano
Objem zásobníku na vodu: 1800 ml
Délka napájecího kabelu: 1,6 m
Vertikální žehlení: ano
Doba nahřívání : 2 min.
Barva: bílá/bordó

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: