ROWENTA TN3800F4 VIRTUO zastřihovač vousů

Kód: 16272
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZDARMAZDARMA
ROWENTA TN3800F4 VIRTUO zastřihovač vousů
1 199 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA VIRTUO TN3800F4 STYLE

Dokonalá přesnost pro perfektní úpravu vousů
 

Se zastřihovačem vousů Rowenta Virtuo si užijete dlouhodobý výkon a dokonalé zastřižení jedním tahem, a to i u hustších vousů. Výborně se přizpůsobí jakékoli délce vousů. Dosáhněte snadno požadovaného stylu díky přesnému nastavení zastřihovače, který nabízí 39 délek zastřižení. Jeho mimořádně dlouhá výdrž baterie až dva měsíce bez nutnosti dobíjení* a systém monitorování baterie s LED indikátorem poskytuje nerušené používání bez starostí, ať už jste kdekoli. * Při 5minutovém holení třikrát týdně.

VÝHODY produktu

FUNKCE RYCHLÉHO DOBITÍ

Velice praktická funkce rychlého dobití za 4 minuty vám poskytne dostatek energie pro kompletní zastřižení*, zatímco plné dobití zabere pouhých 90 minut. * Při 5minutovém holení třikrát týdně.

KONSTANTNÍ VÝKON

Lithium-iontová baterie se zvláště dlouhou výdrží nabízí 120 minut nepřetržitého a spolehlivého výkonu.

NAPROSTO KOMFORTNÍ POUŽITÍ

Díky použití s kabelem i bez kabelu je zastřihovač vždy připraven k použití a jeho kompaktní design umožňuje snadnou manipulaci. Díky napájení přes tradiční zástrčku nebo USB ho můžete vzít s sebou kamkoli.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ

Odnímatelné a omyvatelné čepele pro snadnější čištění a lepší hygienu.

SNADNÉ SKLADOVÁNÍ A PŘENÁŠENÍ

Praktické pouzdro uchová vše na jednom místě pro snadné skladování a přenášení.

VYSOCE PŘESNÁ ÚPRAVA DETAILŮ

Maximální přesnost pro neomezenou úpravu vousů díky 2 nastavitelným hřebenovým nástavcům a přesnému nastavení, který umožňuje 39 nastavení od 0,5 do 20 mm, s přesností nastavení na 0,5 mm. Hodí se pro každou délku vousů!

VYSOKÁ ÚČINNOST PŘI ZASTŘIHOVÁNÍ

Čepele z prvotřídní nerezové oceli s titanovým povrchem zůstávají stále ostré a jsou zárukou okamžitého dokonalého zastřižení i těch nejhustších vousů. Samoostřící čepele navíc zajistí dlouhodobou účinnost.

BEZPEČNÉ ZASTŘIHOVÁNÍ VOUSŮ

Chytrý systém uzamykání hřebenového nástavce zajistí precizní a čistou úpravu vousů bez rizika neúmyslné změny délky střihu, protože přesný styl znamená přesnou kontrolu!

VYSOKORYCHLOSTNÍ MOTOR

Vysoce výkonný motor s 6500 otáčkami za minutu slibuje snadné zastřižení jedním tahem, a to i u hustých vousů, takže vám ušetří čas.

ČEPELE NAVRŽENÉ PRO DLOUHOU ŽIVOTNOST

Ve společnosti Rowenta věříme, že na každém stylu záleží, a věnujeme zvláštní pozornost designu našich produktů. Proto jsou naše čepele vyrobeny s životností po dobu 15 let* pro příjemnou zkušenost při zastřihování. *Interní test odolnosti čepele podle protokolu Groupe SEB u 30 produktů, 2020

ZASTŘIHOVAČ VOUSŮ ROWENTA VIRTUO: MAXIMÁLNÍ PRECIZNOST

S pánským zastřihovačem vousů Rowenta Virtuo budete vždy vypadat upraveně. Jeho nerezové čepele s titanovým povrchem zajistí dlouhotrvající ostrost a dokonalé zastřihávání jediným tahem i u těch nejhustších vousů. Zastřihovač se postará o každé vousy, od dlouhých po krátké, díky voliči přesnosti, který nabízí 39 délek zastřižení s přesností nastavení na 0,5 mm - pro úpravu do posledního detailu. Jeho lithium-iontová baterie s dlouhou výdrží současně nabízí až 120 minut provozní výdrže spolu s funkcí rychlého dobití za 90 minut. Díky LED indikátoru výdrže pro přesné monitorování stavu baterie už se vám zastřihovač nikdy nevybije. Možnost použití s kabelem i bez kabelu navíc zvyšuje praktičnost použití. Tento zastřihovač vousů má moderní design spolu s omyvatelnými čepelemi pro dokonalou hygienu a je vybaven USB kabelem pro dobíjení a praktickým obalem pro snadné skladování a přenášení.

Značka Rowenta PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

 

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

 8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU BĚŽNĚ NIŽŠÍ NEŽ CENA VÝMĚNY SPOTŘEBIČE.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zastřihovače
Záruka: 2 roky
Typ zastřihovače: zastřihovač vousů
Materiál stříhacích nožů: Titan
Typ napájení: aku/ síť
Doba bezšňůrového použití: 180 min.
? Doba nabíjení: 90 min.
Délka sestřihu: 0,5-20 mm
Indikátor nabíjení: ano
? Vodotěsný: ne
Počet nástavců: 2
Nástavce pro zastřihování vlasů: ne
Nástavce pro zastřihování vousů: ano
Cestovní pouzdro: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: