ROWENTA VU 2110F2 stolní ventilátor

Kód: 7016
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZdarmaZdarma
ROWENTA VU 2110F2 stolní ventilátor
1 199 Kč
Na dotaz

Stolní ventilátor Essential Compact.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA ESSENTIAL VU2110F0

Vysoká kvalita, 100% bezpečnost, ultra kompaktní design

Vysoce kvalitní, 100% bezpečný a ultra kompaktní ventilátor Essential Compact nabízí intenzivní chladivý pocit v kompaktním a ergonomickém provedení, které se bez problémů vejde na stůl a šetří prostor, aniž by byla jakkoli snížena výkonnost ventilace. Jeho mimořádně bezpečná ochranná mřížka má menší rozestupy, aby vám zajistila naprostý klid bez starostí.

VÝHODY produktu

MALÝ PRŮMĚR VENTILÁTORU

Kompaktní model o průměru 25 cm (10''). Lze jej snadno umístit na stole, nezabírá prostor a lze jej snadno uklidit, přesto není jeho výkon nijak snížen.

MADLO PRO SNADNÉ PŘENÁŠENÍ

Ke snadnému přenášení a ukládání ventilátoru použijte integrované madlo. Ventilátor lze snadno umístit na stůl, pod stůl nebo na poličku. Nízká hmotnost ventilátoru a ergonomické madlo usnadňují přenášení.

BEZPEČNOSTNÍ MŘÍŽKA ODOLNÁ PROTI ZACHÁZENÍ DĚTMI

Opatřen mimořádně bezpečnou mřížkou, která ochrání i vaše dítě. Zesílená ochranná mřížka* má menší rozestupy, které zabezpečí, aby se k ventilátoru nemohly dostat ruce ani prsty – dokonalé pro celou rodinu.  

KOMPAKTNÍ

Essential Compact nabízí intenzivní chladivý pocit a kompaktní provedení, které šetří prostor. Můžete jej snadno umístit na stůl, noční stolek nebo jakýkoli stoleček v domě.

VÝKONNÁ VENTILACE

Intenzivní proud vzduchu v kompaktním formátu. Přístroj nabízí okamžitý pocit intenzivního čerstvého vzduchu o průtoku až 20 m3/min.*    

2 POLOHY VENTILACE

Zvolte si nižší nebo vyšší požadovanou intenzitu proudu vzduchu.

SMĚROVÁNÍ A AUTOMATICKÁ OSCILACE

Vynikající rozptyl vzduchu po celé místnosti. Díky směrování lze proud vzduchu zaměřit do konkrétní výšky. Automatická oscilace umožňuje větší úhel rozptylu proudu vzduchu a pokrytí široké oblasti. 

OSVĚŽENÍ KOMBINOVANÉ S ULTRA KOMPAKTNÍ VELIKOSTÍ A MIMOŘÁDNOU BEZPEČNOSTÍ.

Essential Compact v sobě spojuje prostorově úsporné provedení a zesílenou bezpečnostní mřížku s malými rozestupy* pro optimální bezpečnost a použití bez starostí.

Silný proud vzduchu tohoto ergonomického a snadno přenosného modelu zajišťuje okamžitý pocit osvěžení a průtok vzduchu až 20 m³/min**.

Přístroj lze snadno umístit na stůl, noční stolek nebo jakýkoli stoleček v domě či snadno uložit, a přesto není nijak snížena jeho výkonnost.

Pomocí dvou různých stupňů proudění vzduchu jej snadno nastavíte podle svých potřeb.

Rowenta NA VAŠÍ STRANĚ...

Naše produkty jsou navržené aby šli jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. 
Obrovské množství dílů je uskladněno ve skladech po celém světě 
(více než 40 000 různých typů dílů je uskladněno ve skladu ve Francii) pro jejich snadnou dostupnost a rychlost opravy.

Inženýři Rowenty navrhují nové produkty s cílem jejích snadné opravitelnosti. Každý nový produkt je označený logem "opravitelný produkt po dobu 10 let".

Rowenta se zavázala držet skladem po dobu 10 let veškeré náhradní díly pro většinu produktů vyrobených od roku 2012*.

 

Pro zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i u produktů, které se již neprodávají byla polovina skladů vyhrazená pro díly k produktům, které již nejsou ve výrobě.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU ČASTO LEVNĚJŠÍ NEŽ VÝMĚNA PRODUKTU, 
a to zejména v důsledku snížení cen náhradních dílů (30% v průměru od roku 2012). Oprava nemění žádným způsobem kvalitu výrobku, a omezuje vliv odpadů na životní prostředí.

* Více než 95% produktů Groupe SEB prodávaných v Evropě v roce 2016 je opravitelných (22% z nich vyžadují pouze jednu nebo dvě součástky, které jsou k dispozici za "rozumné" náklady).

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory
Záruka: 2 roky
Provedení: stolní
Průměr: 25 cm
Počet rychlostí: 3
Výškově stavitelný: ne
Horizontální otáčení: ano
Vertikální naklápění: ano
Příkon: 35 W
Barva: černá
Výška : 45 cm
Průtok vzduchu: 20 m3/hod.
Ovládání: mechanické
Časovač: ne
Hlučnost: 54 dB (A)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: