ROWENTA VU6410F0 stojanový ventilátor

Kód: 12145
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZdarmaZdarma
ROWENTA  VU6410F0 stojanový ventilátor
3 899 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA MOSQUITO SILENCE VU6410F0

Nepřekonatelný ventilátor proti komárům
 

Nový stojanový ventilátor Rowenta Mosquito Silence vám pomůže vypořádat se s horkem a zároveň i s otravnými komáry. Tento ventilátor se snadnou obsluhou nabízí noc co noc intenzivní osvěžení a maximální ochranu proti komárům a zároveň díky tichému režimu a dálkovému ovládání přináší vysokou míru pohodlí. 

VÝHODY produktu

OCHRANA PROTI KOMÁRŮM, NA KTEROU SE MŮŽETE SPOLEHNOUT

Proudění vzduchu z ventilátoru zlepšuje rozptyl přípravku proti komárům, takže je tento výrobek dvakrát účinnější než klasický difuzér do zásuvky* a nabízí ochranu proti komárům až po dobu 60 nocí**! Praktický, bezpečný a ergonomický – stačí otevřít dvířka nad ovládacím panelem, nasadit na konektor lahvičku s přípravkem proti komárům, zavřít dvířka a stisknout tlačítko „anti-mosquito“.

INTENZIVNÍ OSVĚŽENÍ

Pět lopatek poskytuje silný proud vzduchu (až 65 m3/min*), 4 rychlosti (včetně tichého režimu) se přizpůsobí všem požadavkům a nastavitelná mřížka (průměr 40 cm) spolu s elektronicky řízeným otáčením zajišťují lepší rozptyl vzduchu. * Hodnota se může lišit o ±10 % v závislosti na výrobku

TICHÝ PROVOZ

Tichý režim (50 dBA), který nabízí dvakrát nižší hlučnost než výrobek Mosquito Protect*, je zárukou nerušivého provozu ve dne i v noci. * Při minimální rychlosti

NAPROSTO KOMFORTNÍ POUŽITÍ

Všechna nastavení (funkci ochrany proti komárům, časovač, rychlosti, otáčení) lze řídit pomocí intuitivního digitálního ovládacího panelu nebo praktického dálkového ovládání*. * Baterie nejsou součástí balení

KOMPATIBILITA S PŘÍPRAVKY PROTI KOMÁRŮM

Díky obsaženému konektoru je kompatibilní s většinou značek dostupných na trhu.

 

ROWENTA MOSQUITO SILENCE: NEPŘEKONATELNÝ

VENTILÁTOR PROTI KOMÁRŮM

Zbavte se horka a zároveň i otravných komárů! Se stojanovým ventilátorem Rowenta Mosquito Silence si můžete noc co noc dopřávat intenzivní osvěžení a maximální ochranu proti komárům. Pět lopatek zajišťuje účinné proudění vzduchu a 4 rychlosti se dokonale přizpůsobí všem požadavkům. Součástí je tichý režim pro naprosté ticho a pohodlí. Kombinace proudu vzduchu a otáčení ventilátoru je navíc zárukou rovnoměrného rozptýlení přípravku proti komárům, takže je tento výrobek dvakrát účinnější než klasický difuzér do zásuvky*. Tento tichý stojanový ventilátor je kompatibilní s většinou přípravků proti komárům dostupných na trhu a je vybaven intuitivním ovládacím panelem a praktickým dálkovým ovládáním, které usnadňují využívání všech funkcí. * V maximální poloze; interní test byl proveden se standardními lahvičkami tekutého přípravku proti komárům, jehož výrobce udává výdrž 45 nocí (prosinec 2018) ** Baterie nejsou součástí balení

Rowenta NA VAŠÍ STRANĚ...

Naše produkty jsou navržené aby šli jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. 
Obrovské množství dílů je uskladněno ve skladech po celém světě 
(více než 40 000 různých typů dílů je uskladněno ve skladu ve Francii) pro jejich snadnou dostupnost a rychlost opravy.

Inženýři Rowenty navrhují nové produkty s cílem jejích snadné opravitelnosti. Každý nový produkt je označený logem "opravitelný produkt po dobu 10 let".

Rowenta se zavázala držet skladem po dobu 10 let veškeré náhradní díly pro většinu produktů vyrobených od roku 2012*.

 

Pro zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i u produktů, které se již neprodávají byla polovina skladů vyhrazená pro díly k produktům, které již nejsou ve výrobě.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU ČASTO LEVNĚJŠÍ NEŽ VÝMĚNA PRODUKTU, 
a to zejména v důsledku snížení cen náhradních dílů (30% v průměru od roku 2012). Oprava nemění žádným způsobem kvalitu výrobku, a omezuje vliv odpadů na životní prostředí.

* Více než 95% produktů Groupe SEB prodávaných v Evropě v roce 2016 je opravitelných (22% z nich vyžadují pouze jednu nebo dvě součástky, které jsou k dispozici za "rozumné" náklady).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory
Záruka: 2 roky
Provedení: stojanový
Počet rychlostí: 6
Výškově stavitelný: ano
Horizontální otáčení: ano
Vertikální naklápění: ano
Příkon: -
Barva: bílá/modrá
Výška : 1,44 m
Průtok vzduchu: 58 m3/hod.
Ovládání: elektronické
Časovač: ano
Hlučnost: 50 dB (A)
Průměr: 40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: