ROWENTA RH99F1WO X-FORCE FLEX 15.60 ANIMAL AUTO 3V1 230 AW

Kód: 19543
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZDARMAZDARMA
ROWENTA RH99F1WO X-FORCE FLEX 15.60 ANIMAL AUTO 3V1 230 AW
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA X-FORCE FLEX 15.60 ANIMAL AUTO 3V1 230 AW HEPA RH99F1

Nejvýkonnější tyčový vysavač!*
 

Objevte X-Force Flex 15.60 Animal Auto 3v1, nejvýkonnější bezdrátový tyčový vysavač pro vysoce účinný úklid a nejlepší zážitek v dané třídě. Nejnovější technologie od značky Rowenta - motor Digital Force pro sací výkon až 230 air wattů a výjimečná 32,4V baterie pro provozní dobu až 1 hod 20 min* - v kombinaci s technologicky vyspělými inovacemi: Automatické přizpůsobení rychlosti a výkonu podle typu podlahy, technologie trubice Flex, digitální kontrolní displej, upozornění na nutnost vyčištění filtrů, sací hlavice s Deep Power LED a mnoho dalšího.

*Při použití ručního vysavače v režimu Eco 

VÝHODY produktu

XL ZÁSOBNÍK NA PRACH

Zásobník na prach o objemu 0,9 l vám umožní zvláště dlouhou dobu úklidu, snadno se vysypává a je 100% omyvatelný spolu s oddělovačem a filtrem.

SKVĚLÉ PRO ČIŠTĚNÍ VAŠEHO AUTA

Užijte si nekonečné vysávání s možností vysávat i vaše auto: Díky sacímu výkonu a různým doplňkům odstraníte chlupy a odolný prach do hloubky!

DOPLŇKY ANIMAL CARE

8 doplňků nabízí ideální úklid po domácích mazlíčcích: Turbo kartáč na odstraňování chlupů, štěrbinová hubice, kartáč na pohovky, Mini flex, exkluzivní samostatně stojící napájecí stanice, doplňkový filtr a dva vestavěné kartáče Easy Brush.

PO DOBU OPRAVY NÁHRADNÍ VYSAVAČ K ZAPŮJČENÍ ZDARMA

I když jsou vysavače ROWENTA dlouhodobě zárukou kvality, může se stát, že se Váš produkt poškodí nebo potřebujete s něčím poradit či opravit chybný komponent. Myslíme dopředu a proto jsme pro Vás připravili bezplatnou službu Rowenta se postará, díky které Vám nabídneme nadstandardní péči. Poradíme s nastavením, obsluhou a údržbou Vašeho vysavače, zajistíme pro Vás profesionální servis a nabídneme Vám zapůjčení náhradního vysavače na dobu záruční opravy zcela zdarma.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

Jednoduché řešení pro snadný úklid po celém domě, a to nejen podlah: výkonné hloubkové čištění a všestranné pokrytí s přístupem do všech koutů.

ZVLÁŠTĚ VÝKONNÝ A ÚČINNÝ NA VŠECH PODLAHÁCH

Tento vysavač je vybavený bezkartáčovým digitálním motorem 230 AW Digital Force, který vám poskytne dokonalou účinnost na všech druzích podlah díky naší jedinečné hlavici, ideální pro vysávání také i větších kousků jako jsou kukuřičné vločky nebo arašídy!

PERFEKTNÍ PRO ÚKLID I VELKÝCH DOMÁCNOSTÍ

9článková/32,4V baterie nabízí nepřetržité vysávání až 1 hod 20 min*, abyste mohli uklidit celý domov na jedno nabití, a navíc má rychlý cyklus 3hodinového nabíjení.

*Při použití ručního vysavače ve výkonném režimu Eco

DIGITÁLNÍ KONTROLNÍ DISPLEJ

Získejte kompletní kontrolu nad výkonem vysavače díky 5 nastavením, včetně automatické rychlosti k přizpůsobení výkonu dle typu povrchu a množství znečištění. Displej zobrazuje zbývající dobu provozu ve skutečném čase minutu po minutě a upozorní na nutnost vyčištění filtru.

SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ DOKOVACÍ STANICE

Žádné vrtání do zdi, samostatněstojící dokovací stanice zajistí, že váš vysavač bude vždy nabitý a po ruce včetně příslušenství — s trubicí, která poslouží také jako prodlužující nástavec pro vysávání až ke stropu.

NEJVÝKONNĚJŠÍ BEZDRÁTOVÝ TYČOVÝ VYSAVAČ OD ZNAČKY ROWENTA: AUTOMATICKÉ NASTAVENÍ VÝKONU DLE TYPU PODLAHY A MAXIMÁLNÍ FLEXIBILITA

Tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 15.60 Animal Auto 3v1 poskytuje intenzivní výkon při vysávání prachu, maximální flexibilitu a automatickou detekci znečištění pro usnadnění každodenního úklidu! Tento bezdrátový tyčový vysavač má vše potřebné: Vysoký sací výkon až 230 air wattů, spolehlivou odnímatelnou baterii s dobou provozu 1 hod 20 min*, automatické přizpůsobení rychlosti/výkonu podle typu podlahy pro optimalizované výsledky, patentovanou trubici Flex pro zvláště flexibilní úklid bez ohýbání, 5 úrovní sacího výkonu s displejem zobrazujícím zbývající dobu provozu a mnoho dalšího.

Značka Rowenta PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

 

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

 8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU BĚŽNĚ NIŽŠÍ NEŽ CENA VÝMĚNY SPOTŘEBIČE.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčové
Záruka: 2 roky
Systém : bezsáčkový cyklónový
Filtrace: pěnový filtr
Zdroj energie: Lithium ion
Napětí: 32,4 V
Kapacita zásobníku: 0,9 l
Počet rychlostí: 5
Doba nabíjení: 3 hod.
Doba provozu: 1h 20 min.
Hlučnost: 84 dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: