TEFAL TT 533811 INCLUDEO topinkovač

Kód: 16454
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA 1 599 Kč –19 %
TEFAL TT 533811 INCLUDEO  topinkovač
1 599 Kč –19 % 1 299 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Topinkovač Tefal Includeo TT533811

Konečně topinkovač, který je opravdu pro celou rodinu! Velké číslice uvidí pohodlně i babička a díky velkým knoflíkům a bezpečnému použití zvládnou připravit křupavé toustíky na snídani i děti. Součástí přístroje jsou i kleště na topinky. 

Klíčové vlastnosti

Includeo je první inkluzivní topinkovač na trhu. Co to znamená? Že je skutečně pro všechny! Na boční straně přístroje jsou skutečně velká čísla, která potěší seniory: i bez brýlí lze pohodlně nastavit stupeň propečení chleba, kdy je na výběr hned 7 stupňů. Nechybí ani velký knoflík STOP, pomocí kterého se program v libovolný čas manuálně ukončí. Velká ovládací tlačítka ocení i vaše ratolesti a určitě jim udělá radost, že vám budou moci samy připravit snídani. Díky bezpečnostním prvkům topinkovače se nepopálí.

Přístroj vyniká nadzvedávacím mechanismem: boční úchytkou lze zvednout opékací rošt hezky vysoko, a tak z topinkovače pohodlně vyndáte i malé krajíčky chleba nebo třeba plátky bagety. Jeho součástí jsou i malé kleštičky na bezpečné vyjmutí horkých plátků chleba, které jsou opatřeny magnetem, a tak skvěle drží na těle přístroje. Budou vám vždy po ruce! Potěší i tácek na zachytávání drobků, který lze jednoduše vyjmout a drobky vysypat do koše. 

Nejdůležitější parametry

  • Na dva plátky chleba
  • Grilovací mřížku lze vysunout nahoru
  • Součástí integrovaný tácek na zachytávání drobků
  • Velká ovládací tlačítka a čísla k nastavení stupně propečení
  • Příkon 720-850 W

 

Základní prvky

Snadné použití 
 
Praktičtější a čitelnější ergonomické produkty řady Includeo jsou testovány v opravdových podmínkách. Jsou vyrobeny ve spolupráci s uživateli a pro uživatele, ať už jsou jejich potřeby jakékoli. Důmyslný design tohoto toustovače zajišťuje snadné použití pro každého!
 
 
Opékejte tousty tak, jak je máte rádi
 
Vychutnejte si každý toust přesně tak, jak to máte rádi, dozlatova nebo dokřupava, a to díky 7 úrovním nastavení.
 
 
Viditelné a čitelné funkce 
 
Veškeré ovládání, ať už tlačítko Vypnutí nebo Vysunutí nebo i úrovně nastavení termostatu, je navrženo a je dostatečně velké pro snadnou čitelnost a použití: Popisky jsou téměř 1,8krát větší*   * v porovnání s naší řadou Subito
 
 
Vyjímatelný tácek na drobky 
 
Tácek na drobky shromažďuje všechny drobky, které odpadnou při opékání toustů. Vyjímatelný tácek pro rychlé a snadné čištění
 
 
Tlačítko pro vysunutí 
 
Díky tlačítku pro vysunutí snadno vyndáte i ty nejmenší plátky chleba.  
 
 
Toustové kleště pro snadné uchopení vašeho toustu
 
Součástí balení jsou toustové kleště pro snadné vyndání opečených plátků chleba, aniž byste se popálili. Kleště jsou magnetické a když je nepoužíváte, můžete je připevnit k oběma stranám toustovače. Jsou snadno použitelné pro praváky i leváky.  Silikonový povrch na spodní části kleští zajišťuje bezpečné použití
 
 

 

 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 
 
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Topinkovače
Záruka: 2 roky
Příkon: 850 W
Počet štěrbin: 2
Stupně nastavení: 7
Funkce rozmrazování: ne
? Nástavec na pečivo: ne
? Funkce STOP: ano
Barva : černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: