ROWENTA SO5115F0 ohřívač vzduchu

Kód: 10800
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZdarmaZdarma
ROWENTA SO5115F0 ohřívač vzduchu
1 499 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA SILENCE COMFORT SO5115F0

Výkonný a tichý plochý topný ventilátor
 

Silence Comfort nabízí výkonné vytápění bez nutnosti náročné obsluhy a bez starostí, s diskrétní funkcí tichého provozu a nastavitelným polohováním: přístroj lze díky unikátnímu hornímu vstupu vzduchu umístit na podlahu, na stůl, nebo i na poličku.

VÝHODY produktu

CHLADICÍ VENTILÁTOR

Toto topidlo určené pro celoroční používání nabízí i funkci ventilátoru. Zvolte toto nastavení k osvěžení nebo k větrání v malých prostorách.

SNADNÉ POUŽITÍ, SNADNÉ SKLADOVÁNÍ

Díky integrovanému madlu topidlo jednoduše přenesete kamkoli dle svého přání. Přesouvejte ho mezi obývacím pokojem a ložnicí, nebo si ho zabalte i na cesty. Díky malým rozměrům je přístroj skladný a nezabere mnoho místa.

SVĚTELNÝ INDIKÁTOR

Pouhým pohledem zjistíte, zda je přístroj zapnutý nebo vypnutý.

ZVÝŠENÁ BEZPEČNOST

Použití topidla je pro vaší rodinu bezpečné díky ochranné mřížce splňující bezpečnostní normy.** **V souladu s aktuálními bezpečnostními normami.

LZE SNADNO UMÍSTIT KDEKOLI

Díky plochému provedení se hodí pro nejrůznější umístění.

MIMOŘÁDNĚ TICHÝ

Užijte si příjemného tepla bez rušivého hluku díky nastavení na tichý provoz. Ohřejte se při studiu, sledování televize, nebo i během spánku. *Při nastavení na tichý provoz  

NASTAVITELNÝ PŘÍKON DO 2400 W

Dva stupně vytápění: ekonomické nastavení na tichý provoz pro dlouhé hodiny používání nebo nastavení maximálního výkonu pro rychlé zahřátí.

SKVĚLÁ MULTIFUNKČNOST

Toto topidlo vám nabízí různá nastavení pro úplný komfort. Nastavením na minimum nebo maximum zvolte dlouhodobý provoz nebo rychlé zahřátí. S funkcí ventilátoru se můžete osvěžit nebo větrat v celé místnosti.

NASTAVITELNÁ TEPLOTA

Pomocí termostatu upravte požadovanou teplotu místnosti tak, aby vám co nejlépe vyhovovala; nastavení 'frost-guard' bude teplotu v místnosti udržovat nad hranicí 0 °C.*

TICHÉ A PRAKTICKÉ VYTÁPĚNÍ

S přístrojem Silence Comfort získáte výkonné vytápění, které nevidíte, ani neslyšíte.

Díky nastavitelnému výkonu můžete volit mezi tichým nastavením pro delší použití – ideální při čtení, sledování televize nebo během spánku – a nastavením na maximální a rychlé vytápění o příkonu až 2400 W.

Malé kompaktní rozměry a unikátní horní vstup vzduchu usnadňují přenášení i umisťování přístroje, ať jste kdekoli, a zesílená ochranná mřížka zaručuje bezpečí vaší rodiny.

Multifunkční provedení přístroje nabízí i funkci ventilátoru pro teplé počasí, Silence Comfort je tak vaším dokonalým společníkem po celý rok.

Rowenta NA VAŠÍ STRANĚ...

Naše produkty jsou navržené aby šli jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. 
Obrovské množství dílů je uskladněno ve skladech po celém světě 
(více než 40 000 různých typů dílů je uskladněno ve skladu ve Francii) pro jejich snadnou dostupnost a rychlost opravy.

Inženýři Rowenty navrhují nové produkty s cílem jejích snadné opravitelnosti. Každý nový produkt je označený logem "opravitelný produkt po dobu 10 let".

Rowenta se zavázala držet skladem po dobu 10 let veškeré náhradní díly pro většinu produktů vyrobených od roku 2012*.

 

Pro zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i u produktů, které se již neprodávají byla polovina skladů vyhrazená pro díly k produktům, které již nejsou ve výrobě.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU ČASTO LEVNĚJŠÍ NEŽ VÝMĚNA PRODUKTU, 
a to zejména v důsledku snížení cen náhradních dílů (30% v průměru od roku 2012). Oprava nemění žádným způsobem kvalitu výrobku, a omezuje vliv odpadů na životní prostředí.

* Více než 95% produktů Groupe SEB prodávaných v Evropě v roce 2016 je opravitelných (22% z nich vyžadují pouze jednu nebo dvě součástky, které jsou k dispozici za "rozumné" náklady).

Doplňkové parametry

Kategorie: Topení
Záruka: 2 roky
Maximální příkon: 2400 W
Stupně nastavení: 2
Studený vzduch: ano
Termostat: ano
Indikace převrhnutí: ne
Pojistka proti přehřátí: ano
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: