TEFAL BL 91HD31 TEFAL INFINYMIX+

Kód: 16016
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA 7 499 Kč –20 %
TEFAL BL 91HD31 TEFAL INFINYMIX+
7 499 Kč –20 % 5 999 Kč
Na dotaz

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL INFINYMIX+ BL91HD31 stříbrný
 
Mixér plný nekonečných možností!
 
Vysokorychlostní mixér Infinymix+ nabízí nekonečné variace přípravy dokonalých smoothie a šejků a součástí balení je kuchařka, která vám pomůže dát průchod vaší kreativitě. Připravte více než 50 různých receptů — včetně zdravých a lahodných nápadů pro každou příležitost — a dosáhněte jedinečné hladkosti při mixování s 5 snadno použitelnými automatickými programy výkonného mixéru a také s manuálním nastavením. 

Vysokorychlostní mixér Infinymix+ na smoothie

Vysokorychlostní mixér Infinymix+ nabízí neomezené možnosti zdravých a lahodných receptů a je to ten nejjednodušší způsob, jak si užít dokonalou přípravu v pohodlí vašeho domova. Přiložená kuchařka obsahuje více než 50 receptů, které dají průchod vaší plné kreativitě, a díky pěti automatickým programům a manuálnímu nastavení je nyní příprava vašich oblíbených pokrmů snadnější než kdy předtím: zdravé smoothie, lahodné mléčné koktejly, zmrzlina, koktejlové nápoje, těsta na dezerty, humus a další dipy a mnoho dalšího. Tento silný a výkonný mixér na šejky a smoothie kombinuje technologii nožů PowelixLife s působivým 1600W motorem, který dosahuje až 35 000 ot./min., takže vždy zajistí dokonalou hladkost. Nádoba z materiálu Tritan o objemu 1,75 litrů má skvělou kapacitu pro společné vychutnávání si smoothie doma — nebo si užijte lahodný a zdravý nápoj na cestě v praktickém 600ml tritanovém cestovním hrnku.
 
 
Základní prvky
 
 
Naprostá všestrannost
 
Objevte vysokorychlostní mixér, který vám poskytne nekonečné možnosti, s přiloženou kuchařkou s 50 recepty, které vás provedou postupy k dokonalým smoothie, lahodné zmrzlině, chutným dezertům a dalším pokrmům.
 
 
Snadné ovládání
 
Vyberte si z 5 různých automatických programů — vhodných pro široké spektrum receptů a potřeb — a máte také k dispozici manuální ovládání rychlosti/času pro vynikající výsledky rozmixované k dokonalosti.
 
 
Dokonalá hladkost
 
Až 50x hladší výsledky díky vysokorychlostnímu 1600W motoru s noži, které dosahují až 35 000 ot./min.
 
 
Užijte si snadné mixování
 
Nože ostré jako žiletky zajišťují dokonalý výkon při sekání pro extra hladké výsledky.
 
 
Vytvářejte dokonale krémové směsi
 
Spirálový vír stahuje přísady k nožům pro hladkou strukturu bez kousků.
 
 
Rozmixujte i ty nejtvrdší přísady
 
Tvrzené nože z nerezové oceli při optimálním úhlu sekání k zvládnutí i těch nejtvrdších přísad.
 
 
Nože s dlouhou životností
 
Povrch nožů z pevného titanu pro extrémní odolnost po dlouhou dobu.
 
 
Smoothie doma a na cestách
 
Lahodné smoothie kdekoli: Nádoba z materiálu Tritan o objemu 1,75 litrů má skvělou kapacitu pro společné vychutnávání si smoothie doma nebo na cestě v praktickém 600ml tritanovém cestovním hrnku.
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní
Záruka: 2 roky
Příkon: 1600 W
Počet otáček: 35 000 ot./min.
Objem nádoby: 1,75 l
Počet rychlostí: 10
Počet automatických programů: 5
Technologie nožů: Powelix nože
Nádoba: Tritan
Drcení ledu: ano
Pulzní spínač: ano
Displej: ano
Barva: černá/stříbrná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: