TEFAL BL 439D31 Blendforce metal stolní mixér

Kód: 16015
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA 2 799 Kč –18 %
TEFAL BL 439D31 Blendforce metal stolní mixér
2 799 Kč –18 % 2 299 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL BLENDFORCE 2 BL439D31

Vždy skvělá kontrola mixování a dokonalá textura.
 

Se stolním mixérem Blendforce 2 od značky Tefal si užijete plnou kontrolu a přizpůsobené výsledky mixování! Tento stolní mixér je vybaven exkluzivní technologií Powelix a nabízí pět rychlostí a pulzní funkci pro rychlé a účinné mixování o výkonu 800 W. Díky své vnější úpravě z kvalitní nerezové oceli je tento mixér dokonalým doplňkem každé kuchyně a jeho skleněná nádoba je ideální pro horké i studené pokrmy.

Stolní mixér Blendforce 2: Pokaždé dokonalá textura

Stolní mixér Blendforce 2 od značky Tefal poskytuje naprostou kontrolu pro dokonalé výsledky! Tento Stolní mixér obsahuje 6 nožů s technologií Powelix a 3 kombinovatelné funkce spolu s pěti rychlostmi a také pulzní funkci pro vysoký výkon, který je až o 30 % rychlejší!* Jeho jedinečná funkčnost je navíc doplněná estetickým vzhledem díky tělu z kvalitní nerezové oceli, která vypadá skvěle v každé kuchyni. Velkoobjemová nádoba z termoskla, která je odolná vůči šokům, je ideální pro horké i studené pokrmy. Blendforce 2 je dokonalý mixér na smoothie a mražené nápoje a má vyhrazenou funkci drcení ledu, která usnadňuje sekání ledu! Navíc je doplněn systémem chlazení vzduchem a stabilní základnou s přísavkami pro bezpečné používání.

Základní prvky
 
 
Naprostá kontrola
 
Vychutnejte si kompletní kontrolu a přizpůsobené výsledky mixování díky pěti rychlostem a pulzní funkci — pro dokonale přizpůsobenou texturu při každém použití.
Až o 30 % rychlejší*
 
Díky exkluzivní technologii Powelix, která spojuje extrémně ostré nože a optimalizovaný úhel sekání a pokročilou geometrii, dosáhnete dokonalých výsledků u všech vašich oblíbených receptů až o 30 % rychleji*. *v porovnání s mixérem Tefal LM310
 
Krásný vzhled
 
Úchvatný vzhled těla přístroje z kvalitní nerezové oceli se hodí do každé kuchyně.
 
 
Výkonný
 
Užijte si rychlé a efektivní mixování díky příkonu o 800 W.
 
 
Termonádoba odolná proti šokům
 
Snadno dosáhnete dokonalých porcí díky nádobě o objemu 1,75 litru (užitný objem 1,25 litru) z termoskla odolného proti šokům — což je ideální pro horké i studené pokrmy.
 
 
Funkce drcení ledu
 
Výkonná pulzní funkce usnadňuje drcení kostek ledu — dokonalý nástroj pro lahodné mražené nápoje.
 
 
Systém chlazení vzduchem
 
Speciálně navržená technologie ventilace motoru zabraňuje přehřívání pro bezpečné používání bez obav.
 
 
 
Stabilní design
 
Přísavky na spodní části poskytují maximální stabilitu pro větší bezpečnost.
 
 
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní
Záruka: 2 roky
Příkon: 800 W
Počet otáček: -
Objem nádoby: 1,75 l
Počet rychlostí: 5
Automatické programy: ne
Nádoba: skleněná
Technologie nožů: Powelix nože
Minisekáček: ne
Drcení ledu: ano
Mlýnek: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: