TEFAL BL 435831 Blendforce stolní mixér

Kód: 12142
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA 2 199 Kč –23 %
TEFAL BL 435831 Blendforce stolní mixér
2 199 Kč –23 % 1 699 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

TEFAL BLENDFORCE 2 BL435831

Dopřejte si rychlejší přípravu pokrmů
 

Nový mixér Tefal Blendforce nabízí mimořádný výkon díky technologii Powelix. Cíl je jednoduchý: co nejrychleji dosáhnout dokonalosti! Tento mixér vybavený velkou nádobou ze skla odolného vůči tepelnému šoku a systémem chlazení vzduchem pro optimální životnost motoru se vyznačuje výkonným motorem, bezpečnostními prvky v podobě technologie Smart Lock a ergonomickým designem pro vyšší účinnost a snadné použití.


MIXÉR BLENDFORCE: DOPŘEJTE SI RYCHLEJŠÍ PŘÍPRAVU POKRMŮ

Mixér Blendforce 2 účinně a bez námahy poskytuje skvělé výsledky. Technologie POWELIX a její trojí účinek vám poskytnou dokonalé výsledky až o 30 % rychleji. Tento mixér s příkonem 800 W je opatřen inovativním systémem chlazení vzduchem, který optimalizuje proudění vzduchu kolem motoru, čímž prodlužuje jeho životnost a brání přehřátí až po dobu 3 minut nepřetržitého mixování. Díky třem výhodám technologie Smart Lock získáte každodenní mixování bez námahy. Výhoda 1: Snadné uzamčení: Nový externí zámek pro pohodlnější uzavření (o 40 % snazší uzavírání). Výhoda 2: Snadná bezpečnost: Nový bezpečnostní systém automatického zámku na základně, který při nasazení nádoby dokonale zajistí nože. Výhoda 3: Snadné čištění: Nový systém umožňuje jedním pohybem rozložit držák nožů na dvě části a snadno jej vyčistit. Mixér se snadno a pohodlně používá díky povrchu s texturou kolem otočného knoflíku, která usnadňuje manipulaci, ergonomické rukojeti, která přirozeně padne do ruky, a přísavkám na klenuté základně pro větší stabilitu. Velkorysý objem 1,75 l je ideální pro každou příležitost. Součástí je i odměrka pro přesné dávkování. Díky nádobě ze skla odolného vůči teplu můžete snadno připravovat pestrou nabídku studených i teplých směsí. Dopřejte si širokou škálu možností včetně smoothie, polévek, omáček, chilli past a drcení ledu a každý den si vychutnejte dokonale rozmixované suroviny. 

 

Základní prvky

 
 
TECHNOLOGIE POWELIX
 
Výkonné, až o 30 % rychlejší mixování*
 
 
OPTIMÁLNÍ ŽIVOTNOST
 
Optimální řezný úhel, který nabízí nejlepší kompromis mezi dlouhou životností a výkonem
 
 
OPTIMÁLNÍ ŘEZNÝ VÝKON
 
Mimořádně ostré čepele pro extrémní řezný výkon
 
  
OPTIMÁLNÍ KONZISTENCE
 
Čepele s pokročilou geometrií pro homogenní konzistenci
 
 
 
Velká skleněná nádoba
 
Nádoba o objemu 1,75 l ze skla odolného vůči tepelnému šoku (do 80 °C)
 
 
Systém chlazení vzduchem
 
Inovativní systém chlazení vzduchem zajišťuje optimální životnost motoru díky proudění vzduchu. Umožňuje nepřetržitě mixovat až po dobu 3 minut.
 
 
Technologie Smart Lock
 
Systém Smart Lock pro každodenní mixování bez rizika
 
 
VÝHODA 1: SNADNÉ UZAMČENÍ
 
Nový externí zámek pro pohodlnější uzavření (o 40 % snazší uzavírání*).* Ve srovnání s modelem BL300
 
 
VÝHODA 2: SNADNÁ BEZPEČNOST
 
Nový bezpečnostní systém automatického zámku na základně, který při nasazení nádoby dokonale zajistí nože.
 
VÝHODA 3: SNADNÉ ČIŠTĚNÍ
 
Nový systém umožňuje jedním pohybem rozložit držák nožů na 2 části a snadno jej vyčistit.
 
 
Dokonalé výsledky mixování díky plné kontrole a ideálnímu formátu
 
Ergonomický otočný knoflík: 2 rychlosti a pulzní funkce, které se přizpůsobí různým receptům a požadované konzistenci, a možnost nastavení času.
 
Povrch s texturou kolem voliče funkcí, ergonomická rukojeť a zapuštěné ovládací prvky zajišťují maximální pohodlí a snadné použití. Přístroj se vyznačuje čistým, moderním designem a třemi rychlostmi pro různé výsledky mixování.
 
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní
Záruka: 2 roky
Příkon: 800 W
Počet otáček: -
Objem nádoby: 1,75 l
Počet rychlostí: 2
Automatické programy: ne
Nádoba: sklo
Technologie nožů: technologie Powelix
Minisekáček: ne
Drcení ledu: ano
Mlýnek: ne
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: