ROWENTA RR 6875WH EXPLORER SERIE 20

Kód: 13883
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZdarmaZdarma 6 999 Kč –21 %
ROWENTA RR 6875WH EXPLORER SERIE 20
6 999 Kč –21 % 5 499 Kč
Na dotaz

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA EXPLORER SERIE 20 RR6875WH

Můj nelepší partner při uklízení i při vytírání
 

Řada Rowenta Explorer 20 představuje autonomní robotický vysavač, který si poradí s prachem a špínou na tvrdé podlaze. Zážitek z automatického vysávání není jen o snadné manipulaci, ale rovněž o skvělé úrovni úklidu. Kvalitní technologie kombinovaná s uživatelsky přívětivými prvky rozhraní vede k uspokojivým výsledkům. Čistící robot, který musíte mít, na tvrdé podlahy.

VÝHODY produktu

SPUŠTĚNÍ A ZASTAVENÍ NA PŘÍKAZ

Praktický a snadno použitelný spojenec se dvěma způsoby ovládání: spuštění a zastavení přímo na spotřebiči nebo pomocí ergonomického dálkového ovládání s displejem a možností ovládat všechny funkce Vašeho robota.

DOPŘEJTE SI CHVILKU VOLNA DÍKY AUTOMATICKÉMU ÚKLIDU S POMOCÍ ŘADY EXPLORER SERIE 20

S automatickým vysavačem se Vaše běžné domácí povinnosti změní v požitek díky praktické technologii, která Vám umožní úklid delegovat a zajistit tak účinné výsledky čistění tvrdých podlah.

ÚČINNÉ ČIŠTĚNÍ NA VŠECH TYPECH TVRDÝCH PODLAH

Dobrá úroveň úklidu je zaručena, díky kombinaci aktivního motorizovaného kartáče a dvou postranních kartáčů a je účinná i v rozích místnosti. Proud vzduchu snadno sbírá prach.

S doplňkovou funkcí mopu umožňuje nyní řada Explorer 20 vysávat a vytírat podlahy současně a odstraňovat tak i ten nejjemnější prach.

3 REŽIMY ÚKLIDU

Režim náhodného kličkování, režim náhodného vysávání v místnosti a režim pro okraje místnosti snadno promění robota v dokonalého partnera při úklidu v různých částech domu. Pro komplexní plochy používejte režim náhodné kličkování nebo náhodné vysávání místnosti, pokud potřebujete, aby byla místnost vysáta do 30 minut. Pro čištění okrajů místnosti u stěn a soklů použijte režim pro okraje místnosti. Vyberte si ze 3 režimů úklidu podle Vašich potřeb a mějte domov jako ze škatulky.

BEZPEČNÁ A SNADNÁ NAVIGACE

3 hlavní prvky, pomocí kterých se robot dokáže vyhnout překážkám: infračervené snímače, ale také nárazník a snímače nerovností dokáží detekovat překážky a zabránit tak pádu

TECHNOLOGIE LITHIUM-IONTOVÉ BATERIE

Kompaktnost a dlouhá výkonnost na dosah. Prodloužená životnost baterie díky lithiové technologii umožňuje až 150 minut provozu

ROBOTICKÝ VYSAVAČ ROWENTA ŘADY EXPLORER 20: AUTONOMNÍ SPOJENEC PRO KAŽDODENNÍ ÚKLID

Robotický vysavač Rowenta řady Explorer 20 pro skvělý zážitek z úklidu a uspokojivé výsledky představuje vysavač, který kombinuje kvalitní technologii, aktivní motorizovaný kartáč a rovněž postranní kartáče, které jsou skvělým spojencem při řešení úklidu špíny a nečistot z tvrdých typů podlah. Jedná se o robotický vysavač, který má 3 režimy a je vybaven možností náhodného kličkování pro komplexní plochy a režim náhodného vysávání místnosti. Při tomto režimu robot kličkuje v krátkých pevně stanovených dobách, zakončených režimem pro okraje místnosti, kdy čistíte okraje v místě podlahových lišt. Tento robot napomáhá bezproblémovému a bezpečnému úklidu svou bezpečnou navigací, která využívá kombinaci snímačů nerovností, laseru a nárazníku. Tento autonomní vysavač má plánovací kalendář se 7 programy na týden, který zážitek z úklidu ještě zlepšuje. Tento samostatný vysavač má dálkové i ruční ovládání a samonabíjecí systém. Vždy se automaticky vrací do dokovací stanice.

Rowenta NA VAŠÍ STRANĚ...

Naše produkty jsou navržené aby šli jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. 
Obrovské množství dílů je uskladněno ve skladech po celém světě 
(více než 40 000 různých typů dílů je uskladněno ve skladu ve Francii) pro jejich snadnou dostupnost a rychlost opravy.

Inženýři Rowenty navrhují nové produkty s cílem jejích snadné opravitelnosti. Každý nový produkt je označený logem "opravitelný produkt po dobu 10 let".

Rowenta se zavázala držet skladem po dobu 10 let veškeré náhradní díly pro většinu produktů vyrobených od roku 2012*.

 

Pro zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i u produktů, které se již neprodávají byla polovina skladů vyhrazená pro díly k produktům, které již nejsou ve výrobě.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU ČASTO LEVNĚJŠÍ NEŽ VÝMĚNA PRODUKTU, 
a to zejména v důsledku snížení cen náhradních dílů (30% v průměru od roku 2012). Oprava nemění žádným způsobem kvalitu výrobku, a omezuje vliv odpadů na životní prostředí.

* Více než 95% produktů Groupe SEB prodávaných v Evropě v roce 2016 je opravitelných (22% z nich vyžadují pouze jednu nebo dvě součástky, které jsou k dispozici za "rozumné" náklady).

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické a mopy
Záruka: 2 roky
Technologie: otočný centrální kartáč
Typ kartáče: Nylonový kartáč
Motorizace: univerzální motor
Úklidové režimy: Random, Random Room, Edge
Výkonové stupně: 1
Typ navigace: Metodický
Monitoring překážek: Infračervené senzory
Senzory proti pádu ze schodů: ano
Programování úklidu: denní plánování
Typ baterie: Lithium ion
Provozní doba: 150 minut
Čas dobíjení: 6 hod.
Způsob nabíjení: dokovací stanice
Samonabíjení: ano
Funkce Dobít a jít: ne
Připojení: Aplikace: ne
Řídící systém: Ano: dálkové ovládání
Objem zásobníku na prach : 0,25l
Hlučnost: 65 dB(A)
Přepravní madlo: ne
Ostatní: Vysávejte a vytírejte v jednom kroku: obsahuje nádržku na vodu a 2 mopy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: