iRobot Roomba i3 (3158)

Kód: 16405
Neohodnoceno
Značka: iRobot
ZDARMAZDARMA 11 999 Kč –33 %
iRobot Roomba i3 (3158)
11 999 Kč –33 % 7 999 Kč
Na dotaz

Roomba i3 má gyroskopickou chytrou navigaci, omyvatelný sběrný koš a umí spolupracovat s mopem Braava jet m6.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roomba i3 je stylový robotický vysavač, který uklidí jakkoliv velké prostory. Dovede spolupracovat s robotickým mopem a lze ho ovládat hlasovým asistentem.

Nový design ID Nucleus

Unikátní strukturovaný design ID Nucleus vytváří z robotického vysavače Roomba krásný doplněk domácnosti. Moderní design připomíná textil a skvěle se hodí na místa, kde bude vaší Roombu vidět. např. v obývacím pokoji.

Chytrá navigace

Roomba pracuje systematicky a pohybuje se v uspořádaných řadách. S dokonalými sensory ví přesně, kam má zajet a kterému místu by se měla vyhnout. V případě vybití ví kde skončila, dojede se dobít do stanice a následně pokračuje v úklidu přesně tam, kde skončila.

Rotující boční kartáček

Díky přítomnosti bočního kartáčku dokáže Roomba efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a další těžko dostupná místa.

Týmová spolupráce

Díky týmové spolupráci robotů máte stále krásně vysátý a vytřený domov. Bez námahy. A během uklízení podlah si můžete užívat volného času.

Neomezená velikost úklidu

iRobot Roomba je vybavena patentovaným třístupňovým čisticím systémem AeroForce. Boční kartáček namete špínu zpoza rohů, zbytek uvolní a seberou gumové kartáče a z nich se vše do sběrného koše přenese díky silnému podtlaku.

Čisticí stanice Clean Base™

Po naplnění sběrného koše se Roomba i3 automaticky vysype. Uzavíratelný sáček v čisticí stanici pojme až 30 sběrných košů robotického vysavače.

*Čisticí stanice je volitelné příslušenství a není součástí balení

Dva proti sobě rotující kartáče

Patentovaný systém dvou proti sobě rotujících gumových kartáčů se speciálními lamelami sbírajícími nečistoty ze všech druhů tvrdých podlah i koberců.

 

Roomba napřed vysaje

Roomba nejprve vysaje celý váš dům či místnosti, které jste si vybrali v aplikaci iRobot HOME a poté předá zprávu dál robotickému mopu Braava.

Přijetí informace

Braava přijme informaci o dokončeném úklidu od robotického vysavače a automaticky vyrazí vytírat. Roboti jsou dokonale samostatní.

Roomba i3 má chytrou gyroskopickou navigaci, omyvatelný sběrný koš a umí spolupracovat s mopem Braava jet m6.

Prémiové funkce

Velikost uklízené plochy je neomezená, proto je řada i univerzální volbou pro všechny domácnosti, dokáže totiž skvěle uklidit i velké byty a domy. V případě slabé baterie se robot sám zajede dobít a pokračuje v úklidu tam, kde skončil.

Roomba disponuje velkokapacitním sběrným košem na nečistoty, jenž pomocí AeroForce filtru zachytí nejjemnější prachové částice. Nový sběrný koš lze vypláchnout vodou, pro ještě jednodušší údržbu

 

Speciální AeroForce filtr zachytí i ty nejmenší prachové částice.

S mobilní aplikací iRobot HOME (Android a iOS) ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

Nepřekonatelnou kvalitu úklidu robotických vysavačů Roomba má na svědomí vysoce funkční třístupňový čisticí systém. V rámci tohoto systému Roomba doslova vyžene nečistoty z každého zákoutí místnosti a nasaje je do sběrného koše, ať už se jedná o úklid tvrdých podlah či koberců.

Jakmile se Roombě naplní sběrný koš na nečistoty, upozorní vás světelným signálem na displeji, že je koš plný a je třeba ho vysypat

Roomba umí spolupracovat s robotickým mopem Braava Jet m6. Díky revoluční funkci Imprint™ Link Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti.

S funkcí automatického vysypávání sběrného koše zažijete dosud nepoznaný komfort. Roomba v kombinaci s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base vám umožní zapomenout na vysávání na celé týdny. Jednorázový sáček na nečistoty uvnitř stanice pojme několik desítek sběrných košů robota(dle naplněnosti a kapacity). Jeho praktické zpracování znemožňuje únik prachu a nečistot zpět do okolí. Jakmile je čas sáček vyměnit, indikátor na stanici vás upozorní. Sáček vystačí průměrně na 2 - 3 měsíce pravidelných úklidů

Základní funkce

Nabíjecí stanice slouží k dobíjení baterie. Z nabíjecí stanice robot vyráží do boje s nečistotami a prachem ve chvíli, kdy k tomu dáte pokyn pomocí tlačítka CLEAN. Po skončení úklidu se robot do nabíjecí stanice automaticky vrátí a začne se nabíjet.

Odložený úklid lze nastavit na jakýkoliv den i čas v týdnu.

Roomba je vybavena systémem Dirt Detect, který pomocí akustických senzorů detekuje nadměrně znečištěná místa, kterým se Roomba intenzivně věnuje.

iRobot je určen do všech domácností, a proto své robotické vysavače vybavil funkcí ANTITANGLE, která zabrání zamotání a zaseknutí se do kabelů či třásní od koberce. Když kartáče ucítí odpor, otočí rotaci. Tímto způsobem se robot z kabelů uvolní a může pokračovat v úklidu.

Senzory umístěné na spodní části robota dokáží bezpečně rozeznat volný prostor pod robotem, a tím zcela vyloučit možnost pádu ze schodů. Robot se zastaví, hezky otočí a pokračuje dál v úklidu s pevnou půdou pod kolečky

Předností této lithiové baterie je vysoká kapacita a dlouhá životnost

Výklopné madlo je skvělé pro přenášení robota, např. při využití funkce SPOT, která nahrazuje smetáček a lopatku. S madlem robota jednoduše odnesete tam, kde jste např. něco rozsypali a chcete uklidit jen toto konkrétní místo

Pomocí optických senzorů detekuje Roomba nadměrně znečištěná místa, kterým se následně intenzivně věnuje.

 

Obsah balení
iRobot

1x Roomba i3

iRobot

1x Nabíjecí základna

iRobot

1x AeroForce Filtr

iRobot

1x Baterie Li-Ion pro Roomba e & i

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické a mopy
Záruka: 2 roky
Ovládání robota přes aplikaci iRobot HOME: ano
Úklid parket, lina, koberců a tvrdých ploch: ano
Vhodné do domácností se zvířaty: ano
? Nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdapt: ano
? Funkce načasování úklidu: ano
? Funkce Room to Room: ano
? Senzory proti pádu ze schodů: ano
? Navigace iAdapt: ano
? Adaptivní čisticí hlava 2. generace: ne
? Prémiový třístupňový čisticí systém AeroForce: ne
? Systém bočního úklidu v rozích a podél stěn Wall Follow: ano
Dobíjení během úklidu: ano
? Filtrační systém - AeroForce® Vysoce Efektivní Filtr: ano
? Filtrační systém – AeroVac® Filtr: ne
? Nárazník se zpomaleným dotykem: ano
? Velkokapacitní sběrný koš AeroForce: ano
? Velkokapacitní sběrný koš AeroVac: ne
? Indikátor plného koše: ano
Velikost vysávané plochy: Neomezená velikost uklízené plochy
Doba nabíjení: 1,5 hod.
Rozměry (mm) : 340 x 92,5
Hmotnost: 3,18 kg
Funkce Imprint™ Link - komunikace s robotickým mopem Braava Jet m6: ano
Funkce automatického vysypávání sběrného koše: ano
Čisticí stanice Clean Base: ne
? Navigace iAdapt® 3.0 s inteligentním mapováním Imprint™: ne

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: