iRobot Roomba Combo

Kód: 16032
Neohodnoceno
Značka: iRobot
ZDARMAZDARMA
iRobot Roomba Combo
7 999 Kč
Skladem

Combo kvalitně vysaje i vytře. S filtrem pro zachycení jemného prachu a 3 režimy pro vytírání nezbyde na tvrdé podlaze i koberci ani smítko.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Combo kvalitně vysaje i vytře. S filtrem pro zachycení jemného prachu a 3 režimy pro vytírání nezbyde na tvrdé podlaze i koberci ani smítko.

 

Jednoduchá elegance

Krásný jednoduchý design ve stříbrnočerné variantě je doplněn 1 tlačítkem, které ovládá všechny funkce. Je tu 5 informačních diod a elegantní černý lesklý nárazník.

Boční kartáčky

2 boční kartáčky se starají o nametání nečistot z rohů, podél stěn a kolem nábytku. Tyto nečistoty jsou nameteny pod vysavač, kde se hlavní rotační kartáč a nasávací otvor postarají o přesun nečistot do sběrného koše.

Vyjímatelný kartáč

Rotační kartáč tvarovaný do "V" uvolňuje přilepené a uasazené nečistoty mechanickou silou. Kartáč lze vyjmout a vysavač pak nasává přímo.

Silný sací motor

Sací motor se stará o nasávání nečistot z podlahy do sběrného koše robota. Po vyjmutí kartáče je využito 100% sacího výkonu pro nečistoty. Vhodné např. pro sypké materiály.

3 vytírací režimy

Volba vytíracího režimu ovlivňuje intenzitu namočení podložky. Zvolíte si tu ideální pro vaše podlahy a míru znečištění.

 

Podložka z mikrovlákna

Speciální podložka z mikrovlákna s unikátní rýhovanou strukturou zajišťuje kvalitně setřenou podlahu za vysávajícím robotem.

Elektrické čerpadlo

Elektronické čerpadlo řídí průtok vody a udržuje čisticí podložku rovnoměrně vlhkou během celého úklidu.

Tipy a doporučení

Dává sezónní tipy a upozorňuje na nutnou údržbu. Aplikace vám sama doporučí časy úklidu dle vašeho pravidelného ručního zapínání robota nebo vás upozorní na začátek pylové sezóny a připomene i nutnost očištění nabíjecích kontaktů robota.

 

Ovládání a plánování úklidu

Robota můžete plně ovládat odkudkoliv. Přes mobilní aplikaci iRobot HOME můžete úklid zahájit či naplánovat pravidelné intervaly.

Nastavení intenzity vody

Důležitou funkcí aplikace pro úklid s Roombou Combo je nastavení intenzity dávkování vody. Každý tvrdý povrch snese jinou vlhkost a ne vždy je nutné namáčet na maximum.

2 režimy pohybu

Robot má 2 režimy typu úklidu: přímočaré a reaktivní. Můžete ho tak nechat uklízet systematicky v řádcích, nebo směr pohybu řídit algoritmy, jež se postarají o uklizení celé místnosti.

Senzory proti pádu

Senzory proti pádu ze schodů se starají o bezpečný úklid v patrech i na chodbách. Roomba nikde nespadne. Vždy když dojede na hranu, otočí se a uklízí tam, kam se může dostat po zemi.

Co všechno překoná?

Roomba Combo bez problému překoná prahy v domácnosti o výšce až 1,8cm. Samozřejmě hraje vliv i tvar prahu, a proto je možné, že zaoblené prahy dokáže zdolat i vyšší. V případě koberců mohou být chlupy vysoké maximálně 1,5cm.

iRobot Roomba Combo je ideální kombinace pro menší domácnosti, kde chcete mít pouze 1 stroj, který zastane funkci vysavače i mopu.

Prémiové funkce

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické a mopy
Záruka: 2 roky
Ovládání robota přes aplikaci iRobot HOME: ano
Úklid parket, lina, koberců a tvrdých ploch: ano
? Funkce načasování úklidu: ano
? Funkce Room to Room: ne
? Senzory proti pádu ze schodů: ano
Dobíjení během úklidu: ne
Čas úklidu: 100 min.
Rozměry (mm) : 351 x 356 x 82
Hmotnost: 3,21 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: