TEFAL FV 3970E0 Easygliss žehlička

Kód: 9962
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZdarmaZdarma
TEFAL FV 3970E0 Easygliss žehlička
1 499 Kč
Na dotaz

TEFAL EASYGLISS FV3970E0

Žehlička Easygliss je vybavena nejkluznější žehlicí plochou s technologií Durilium®. Stejně jako miliony zákazníků po celém světě, i Vy se můžete spolehnout na technologii Durilium® vyvinutou značkou Tefal pro rychlé a jednoduché žehlení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL EASYGLISS FV3970E0 fialová

Rychle a jednoduše

Rychlé a jednoduché žehlení

Žehlička Easygliss je vybavena nejkluznější žehlicí plochou s technologií Durilium Airglide®. Stejně jako miliony zákazníků po celém světě, i Vy se můžete spolehnout na technologii Durilium Airglide® vyvinutou značkou Tefal pro rychlé a jednoduché žehlení. Pro další usnadnění neoblíbené činnosti je k dispozici automatická regulace páry dle nastavené teploty, ergonomické ovládání množství páry pod rukojetí a speciální přesná špička pro žehlení těžko přístupných míst.

Rychlé a snadné žehlení

Easygliss je vybavena naší nejlepší žehlicí plochou Durilium Airglide s nejvyšší kluzností. Žehlicí plocha Durilium Airglide přináší nejvyšší kluznost a zároveň garantuje maximální distribuci páry, aby vaše žehlení bylo rychlé a snadné. Kontinuální pára 35 g/min zajišťuje rychlé výsledky. Parní ráz o objemu 150 g/min je ideální pro žehlení odolných záhybů. Dokonalá rovnováha mezi komfortem a účinností.

 

VÝHODY PRODUKTU

Žehlicí plocha s technologií Durilium®

Technologie Durilium®AirGlide® nabízí vynikající kluznost, maximální distribuci páry a výjimečnou odolnost proti poškrábání pro rychlé a efektivní žehlení.

Inteligentní automatické vypnutí pro zvýšenou bezpečnost

Je-li žehlička náhodou ponechána bez dozoru, automaticky se vypne. Ve vertikální poloze se vypne za 8 minut. Pokud žehlička zůstane ležet na žehlicí ploše nebo na boku, trvá její vypnutí pouhých 30 sekund.

Anti-drip pro prádlo beze skvrn

Funkce anti-drip zabraňuje odkapávání vody a tvorbě skvrn na prádle během žehlení.


Stálá pára pro usnadnění žehlení

Stálý výstup páry až 35 g/min pro snadné odstranění běžných záhybů suchého oblečení.

Snadné nastavení

S funkcí automatické páry si jen zvolíte typ vaší látky a žehlička se postará o vše ostatní, přičemž automaticky nastaví vhodnou teplotu i množství páry

Maximální distribuce páry pro účinné žehlení

Aktivní otvory pro výstup páry ve špičce, na bocích a, na rozdíl od mnoha konkurenčních výrobků, i uprostřed žehlicí desky umožňují maximální distribuci páry při žehlení.

Precision tip – přesná špička

Špička žehličky má zvláštní snížený tvar pro snadnější žehlení obtížně přístupných míst jako jsou oblasti kolem knoflíků nebo límce.

Odvápnění

Integrovaný dvojí odvápňovací systém umožňuje jednoduchou údržbu vaší žehličky. Pravidelná údržba zajistí dlouhodobě vysoký výkon páry a prodlouženou životnost spotřebiče.

XL plnicí otvor

XL plnicí otvor pro extra rychlé plnění nádržky vodou

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Napařovací
Záruka: 2 roky
Typ žehličky: napařovací
Typ žehlící plochy: Durilium®AirGlide®
Příkon: 2400 W
? Parní ráz: 150g /min.
? Průběžný výstup páry: 35g /min.
? AntiDrip systém - proti odkapávání: ano
? Automatické vypnutí: ano
Objem zásobníku na vodu: 270 ml
Délka napájecího kabelu: 2 m
Hmotnost výrobku: 1,3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: