HAIER H3F-320WTAAU1 šuplíkový mrazák

Kód: 16408
Neohodnoceno
Značka: HAIER
ZDARMAZDARMA 35 990 Kč –17 %
HAIER H3F-320WTAAU1 šuplíkový mrazák
35 990 Kč –17 % 29 990 Kč
Na dotaz

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

INSTASWITCH Series 7

H3F-320WTAAU1 

  • Varování při abnormálním zvýšení teploty
  • Wi-Fi připojení
  • Oboustranné dveře
  • Funkce INSTASWITCH
  • Dotykový displej

INSTASWITCH Series 7

Díky naší jasné definici opravdového pohodlí v kuchyni vám nyní můžeme nabídnout chladničku z řady INSTASWITCH Series 7, která vám dovolí zvolit si, zda vymezenou část chcete použít jako mrazák nebo jako lednici. Mezi těmito dvěma spotřebiči tak můžete vybírat, jak se vám to zrovna hodí. V případě, že potřebujete zvětšit prostor vaší lednice v průběhu dovolené nebo jste jen udělali větší nákup, než jste čekali, jednoduše si přepněte na teplotu 0°-4° a celý prostor bude fungovat jako lednice. Kdykoli pak budete potřebovat přepnout zpět, změňte režim zpět na mrazící teplotu -26° . Tyto funkce a řada dalších promyšlených inovací udržují vaše jídlo déle čerstvé a poskytují tak potravinám tu správnou péči.
 
 

Bez stresu díky inteligentnímu upozornění na změnu teploty

Nabízíme perfektní řešení pro případ, že by vypadl proud nebo jste neúmyslně nechali otevřená dvířka. Už nemusíte mít strach, že se potraviny během prodlevy zkazí! Jakmile se vnitřní teplota mrazničky výrazně zvýší, mrazák vás upozorní vydáním zvukového signálu, . Díky tomu můžete rychle určit zdroj problému a potraviny snadno zachránit před zkažením.
 
 

Wi-Fi připojení = vše pod kontrolou

Mrazáky Haier jsou vybaveny Wi-Fi připojením, takže je můžete ovládat dokonce i pomocí chytrého telefonu.! Můžete si také nastavit upozornění, abyste byli informováni o abnormálním zvýšení teploty vyvolaném například otevřenými dveřmi nebo výpadkem elektrického proudu.
 
 

Umístěte kamkoliv potřebujete

Abychom vyhověli opravdu každému zákazníkovi, jsou součástí výbavy našich mrazáků oboustranné dveře. Díky možnosti otevírání dveří zprava i zleva lze tak umístit mrazák kamkoliv chcete.
 
 

Mrazák nebo lednice? Vyberte si!

INSTASWITCH FREEZER vám umožňuje změnit teplotu uvnitř mrazáku z -26 ° C na +4 ° C a zpět, podle vašich aktuálních potřeb. Pro vaše maximální pohodlí a flexibilitu!
 
 

Díky digitálnímu displeji si udržíte naprostou kontrolu

Pomocí stylové a snadno ovladatelné digitální dotykové obrazovky můžete ovládat podmínky uvnitř mrazničky, aniž otevřete dveře. Tím se zamezuje zbytečnému kolísání teploty, což má za následek vyšší účinnost a delší zachování kvality mražených potravin.
 
 

TŘÍDA D

Výběr mrazáku třídy D od společnosti Haier znamená úsporu energie, zvýšení efektivity výkonu a ohleduplnost k životnímu prostředí. Snížení spotřeby energie o 49 % v porovnání třídou G.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mrazničky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 81 kg
Energetická třída: D
Roční spotřeba energie: 212 kWh
Užitný objem : 330 l
Mrazící kapacita: 21 kg za 24 hod.
Doba skladování při poruše: 19 hod.
Počet zásuvek: 4
? Klimatická třída: SN
? NoFrost: ano
Alarm otevřených dveří: ano
Hlučnost: 38 dB
Rozměry produktu (VxŠxH): 190,5 x 59,5 x 70 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: