TEFAL QB150138 MASTERCHEF ESSENTIAL

Kód: 16253
Neohodnoceno
Značka: Tefal
ZDARMAZDARMA
TEFAL QB150138 MASTERCHEF ESSENTIAL
Na dotaz

  

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEFAL MASTERCHEF ESSENTIAL QB150138

 

Mixuje, míchá a hněte těsto na bochníky chleba či pizzu!*
 

Kuchyňský robot Tefal Masterchef Essential byl navržen tak, aby splňoval všechny vaše potřeby pro každodenní vaření. S působivou kapacitou 4,8 litru, která vystačí pro celou rodinu. Dokonale hladké a stejnoměrné výsledky získáte snadno díky planetárnímu způsobu míchání, který nevynechá jediné místo v míse. Snadno se ovládá a je maximální praktický.

Kuchyňský robot Tefal Masterchef Essential

Kuchyňský robot Tefal Masterchef Essential se může pochlubit dokonale hladkými výsledky a kapacitou vhodnou pro každou příležitost. Je to ideální nástroj pro veškeré vaše potřeby při mixování a pečení. 4,8litrová nerezová mísa je dostatečně velká pro celou rodinu — s kapacitou, která zvládne těsto na celých pět pizz* — a schopností dosáhnout dokonalých výsledků u mnoha receptů. Planetární pohyb při mixování nevynechá jedinou část mísy a díky chytré rotaci zajistí hladké a stejnoměrné výsledky. Objevte praktického robota na šlehání, který vám umožní výkonné šlehání, spolu s robustním kovovým hnětacím hákem pro tužší směsi. Statný 800W motor poskytuje dostatečný výkon pro všechny vaše oblíbené recepty. Má 6 rychlostí a pulzní funkci pro snadnější mixování den za dnem.

 

Základní prvky
 
 
Velký objem
 
Nerezová mísa o objemu 4,8 litru poskytuje přístroji dokonalý objem — připraví dostatek těsta na pět celých pizz* — nabízí štědré porce pro celou rodinu každý den a při zvláštních příležitostech.
 
 
Dokonale hladké výsledky
 
Planetární pohyb dosahuje výjimečně hladkých a stejnoměrných výsledků: hlava kuchyňského robotu a nástroj na dezerty rotují v opačném směru a zajišťují tak plné pokrytí mísy.
 
 
Dokonalé šlehání
 
Jsou zajištěny lehké a nadýchané výsledky šlehání při zpracování ingrediencí, jako jsou vaječné bílky, krémy a pusinky, s objemem až do 800 ml smetany na šlehání.
 
Dokonalé mísení
 
Získejte dobře smíchaná a dokonale stejnoměrná těsta na dezerty, sušenky, dorty a další díky nástroji, který zvládne až 1,8 kg směsi.
 
 
Kovový hnětací hák
 
Robustní kovový hnětací hák poskytuje spolehlivý výkon pro tuhé směsi, s kapacitou zvládnout až 500 g mouky pro všechny vaše oblíbené chleby, briošky, linecká těsta a další.
 
 
Všestranný výkon při mixování
 
Výkonný motor o příkonu 800 W vám umožní realizovat celou řadu receptů s rychlými výsledky a spolehlivým výkonem.
 
 
Snadné ovládání
 
Jedinečná kontrola a preciznost díky 6 rychlostem a pulzní funkci u kuchyňského robotu, jehož ovládání je hračka.
 
 
Odolný design
 
Zažijte naprostou stabilitu a solidní výkon díky protiskluzovým přísavkám pro mixování bez obav.
 
 
 

Značka Tefal PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit.
S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Tefal vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“.


15 let

Značka Tefal se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu. *.


8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochy

Aby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Tefal skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.


Náklady na opravu jsou běžně nižší než cena výměny spotřebiče.

Značka Tefal neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

* Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské roboty
Záruka: 2 roky
Příkon: 800 W
Objem nádoby: 4,8 l
Planetární systém míchání: ano
Plynulá regulace rychlosti: ano
Pulzní spínač : ano
Ovládání: mechanické-knoflíkové
Mixovací nástavec: ne
Mlýnek na maso: ne
Nástavce na strouhání a krájení: ne
Odšťavňovač: ne
Lis na citrusy: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: