ROWENTA CV4753F1 NOMAD SPECIALIST

Kód: 21422
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA NOMAD SPECIALIST CV4753F0

VÝKONNÝ A KOMPAKTNÍ PRO DOKONALOU ÚPRAVU ÚČESU
 

Fén navržený pro muže. Fén NOMAD je přizpůsoben aktivnímu životnímu stylu muže. Je kompaktní, ale výkonný, a díky praktickému designu představuje dokonalou volbu pro muže, který dbá na svůj vzhled. Nabízí vysokou rychlost proudu vzduchu pro okamžité vysušení vlasů a možnost využití několika nastavení teploty a rychlosti. Vysoce praktická sklopná rukojeť usnadňuje přepravu na cestách.

VÝHODY produktu

POHODLÍ

mimořádně dlouhá přívodní šňůra (1,80 m) umožňuje optimální manipulaci.

ÚPRAVA ÚČESU ZA OKAMŽIK

Ultra rychlé vysoušení díky rychlosti proudu vzduchu 100 km/h.

*Maximální rychlost bez koncentrátoru 

VEZMĚTE JEJ S SEBOU KAMKOLI!

Sklopná rukojeť zajišťuje kompaktní rozměry a snadnou přepravu.

VÝSLEDKY DLE INDIVIDUÁLNÍHO PŘÁNÍ

Tři nastavení teploty a dvě rychlosti vysoušení pro dokonalou úpravu účesu.

DLOUHOTRVAJÍCÍ VÝSLEDKY

Proud chladného vzduchu k zafixování účesu po fénování.

PRAKTICKÉ UKLÁDÁNÍ

Snadno najde místo ve vaší koupelně a bude vždy připraven k použití.

DOKONALÝ FÉN PRO MUŽE

NOMAD je dokonalý fén pro muže, kteří pečují o svůj vzhled. Nabízí jak rychlé a účinné vysoušení vlasů, tak praktický design. S výkonným motorem o příkonu 2200 W, proudem vzduchu o rychlosti 100 km/h, třemi nastaveními teploty a dvěma rychlostmi vysoušení fén rychle zajistí výsledky dokonale vyhovující vašim potřebám. Současně jeho kompaktní rozměry a sklopná rukojeť usnadňují ukládání a přepravu, aby bylo možné fén používat kdykoli a kdekoli. Vše doplňuje funkce proudu chladného vzduchu pro fixaci účesu a mimořádně dlouhá přívodní šňůra pro optimální dosah.   *Maximální rychlost bez koncentrátoru 

 

Značka Rowenta PO VAŠEM BOKU...

Naše spotřebiče jsou navrženy tak, aby se daly snadno opravit, demontovat a znovu složit. S více než 50 000 položkami na skladě, děláme vše pro to, aby se opravilo jen to, co je nezbytně nutné, a za co nejnižší náklady.

 

15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu

Konstruktéři značky Rowenta vyvíjejí spotřebiče na základě zpětné vazby od zákazníků, proto lze spotřebiče nové generace snadněji sestavit. Každý nový spotřebič je systematicky analyzován, aby se kvalifikoval pro označení „15 let opravitelnosti za přiměřenou cenu“. Značka Rowenta se zavázala poskytovat technické náhradní díly pro téměř všechny své spotřebiče po dobu 15 let od nákupu.

8,3 milionu náhradních dílů na více než 30 000 m² podlahové plochyAby byla zaručena maximální okamžitá dostupnost, značka Rowenta skladuje náhradní díly pro pokrytí potřeb v nadcházejících letech, i u výrobků, jejichž výroba byla ukončena.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU BĚŽNĚ NIŽŠÍ NEŽ CENA VÝMĚNY SPOTŘEBIČE.
Značka Rowenta neustále pracuje na ceně náhradních dílů a nabízí opravy na klíč, a dělá tak vše pro to, aby opravy byly co nejekonomičtější. Oprava nijak nemění kvalitu výrobku, protože spotřebiče jsou opraveny originálními náhradními díly.

*Více než 96 % spotřebičů uvedených na evropský trh firmou GROUPE SEB v roce 2021 splnilo 10letý závazek, který platil do 31. prosince 2021 a byl od 1. ledna 2022 nahrazen 15letým závazkem za přiměřenou cenu. Náhradní díly mohou být vyráběny alternativními technologickými postupy jako je například 3D tisk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fény
Záruka: 2 roky
Max. příkon: 2200 W
Počet rychlostí: 2
Počet teplot: 3
? Difuzér: ne
? Funkce ionizace: ne
? Studený vzduch: ano
Délka napájecího kabelu: 1,8 m
Barva: modrá/černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: