ROWENTA EP 8060F0 SKIN RESPECT Premium Care epilátor

Kód: 7008
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
2 599 Kč
Na dotaz

Epilátor Rowenta EP8060F0 SKIN RESPECT Premium Care ohleduplný k vaší pokožce bez jakéhokoli kompromisu s maximální účinností. Dámský epilátor kombinuje vysoce účinné odstraňování chloupků s inovativní technologií šetrnou k pokožce, aby zajistil dokonale hladkou kůži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA SKIN RESPECT EP8060F0 BÍLO-RŮŽOVÁ

Vysoce účinný epilátor rowenta, maximálně jemný k pokožce*

Epilátor ohleduplný k vaší pokožce bez jakéhokoli kompromisu s maximální účinností. Dámský epilátor Skin Respect kombinuje vysoce účinné odstraňování chloupků s inovativní technologií šetrnou k pokožce, aby zajistil dokonale hladkou kůži. Epilátor je použitelný i pod vodou a je vybaven exkluzivní jemnou a k pokožce citlivou epilační hlavou, díky níž je každá epilace pokaždé příjemnější.

VÝHODY produktu

NÁSTAVEC NA PODPAŽÍ

Navržen tak, aby byl redukována epilační plocha a aby nástavec těsně přiléhal k pokožce a zajišťoval účinné, precizní a jemnější odstraňování chloupků z citlivých a zakřivených míst v podpaží.

NÁSTAVEC PRO OBLAST TŘÍSEL

Redukuje epilační plochu a zajišťuje maximální kontakt s pokožkou pro precizní epilaci a úpravu vašich třísel.

PEELINGOVÁ HLAVA

Připravte svou pokožku na epilaci tím, že zredukujete zarostlé chloupky a odstraníte odumřelé buňky. Efektivnější než pouhé manuální ošetření.

HOLICÍ HLAVA + ZASTŘIHOVACÍ NÁSTAVEC

Holicí hlava: vysoce účinné holení všech oblastí. První váleček chloupky před oholením zkrátí, aby bylo použití příjemnější.

Zastřihovací nástavec: umožňuje přesný zástřih chloupků na délku 3 mm pro úpravu oblasti třísel dle individuálních požadavků.

OMYVATELNÁ HLAVA + PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vyjímatelná hlava a příslušenství. Omyvatelné pod tekoucí vodou. 

ÚČINNÁ EPILACE OHLEDUPLNÁ K VAŠÍ POKOŽCE

Skin Respect kombinuje účinné odstraňování chloupků s inovativní a k pokožce šetrnou technologií, která zajišťuje spokojenost jak během epilace, tak po ní.

MODERNÍ TECHNOLOGIE EPILACE PRO RYCHLÉ A DLOUHOTRVAJÍCÍ VÝSLEDKY

Díky technologii vysoce přesných pinzet, která nabízí široké rozevření při optimálním tlaku, odstraňuje epilátor Skin Respect i ty nejkratší chloupky (0,5 mm) precizně a bez přetržení, přičemž systém navádění chloupků do pinzet zajišťuje optimální účinnost při jediném pohybu přes pokožku. Velká aktivní epilační plocha umožňující rychlejší epilaci je navržena tak, aby optimálně pokryla povrch pokožky a odstranila najednou co nejvyšší počet chloupků. Účinnost ve všech úhlech a exkluzivní technologie senzoru křivek těla zajišťují účinnou epilaci z kteréhokoli úhlu použití a přizpůsobí se všem křivkám těla pro větší pohodlí a maximální účinnost.

TECHNOLOGIE SKIN RESPECT: JEMNÁ A ŠETRNĚJŠÍ K VAŠÍ POKOŽCE

Nová a hebce hladká hlava lépe klouže po pokožce díky novému exkluzivnímu skluznému materiálu, což vede k menšímu tření, menšímu podráždění pokožky, a tudíž k redukci červených teček a dalšího poškození pokožky včetně zarůstání chloupků, přičemž váleček pro uvolnění pokožky spolu s masážním systémem zajišťují během epilace uklidňující a příjemný pocit. Vysoce hygienické a dermatologicky testované pinzety jsou vyrobeny z nerezové oceli, o níž je známo, že nezachycuje nečistoty a předchází šíření bakterií a jiných nežádoucích látek. S funkcí optimální rychlosti rotace Dermo Protect, která má optimalizovat poměr mezi epilačním výkonem a počtem epilačních záběrů, je dosahováno dokonalých výsledků bez podráždění pokožky.

NA MOKRO I NA SUCHO

Pro větší pohodlí používejte epilátor Skin Respect ve vaně nebo pod sprchou. Díky svým ochranným, zklidňujícím a relaxačním vlastnostem voda snižuje tření, omezuje podráždění a začervenání a poskytuje větší pohodlí.

REŽIM SOFT

Nižší rychlost rotace pro ještě jemnější epilaci citlivých oblastí.

ÚČINNÁ EPILACE OHLEDUPLNÁ K VAŠÍ POKOŽCE

S dámským epilátorem Skin Respect dosáhnete dlouhotrvajících a precizních výsledků, a to způsobem šetrným k vaší pokožce.

Díky technologii vysoce přesných pinzet jsou i ty nejkratší chloupky (0,5 mm) odstraněny rychle a precizně, přičemž velká aktivní epilační plocha a senzor křivek těla zajišťuje účinnost i na těch nejzakřivenějších místech, bez ohledu na úhel přiložení přístroje.

Jemná hlava přístroje přitom umožňuje lepší skluz a menší tření a váleček pro uvolnění pokožky spolu s masážním systémem stimulují receptory v pokožce pro dosažení uklidňujícího a příjemného pocitu.

Výsledkem je menší podráždění a redukce červených teček na pokožce po epilaci.

Epilátor Skin Respect je pro větší pohodlí použitelný jak ve vaně či sprše, tak na sucho.

Nabídku završuje sada praktického omyvatelného příslušenství

Rowenta NA VAŠÍ STRANĚ...

Naše produkty jsou navržené aby šli jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. 
Obrovské množství dílů je uskladněno ve skladech po celém světě 
(více než 40 000 různých typů dílů je uskladněno ve skladu ve Francii) pro jejich snadnou dostupnost a rychlost opravy.

Inženýři Rowenty navrhují nové produkty s cílem jejích snadné opravitelnosti. Každý nový produkt je označený logem "opravitelný produkt po dobu 10 let".

Rowenta se zavázala držet skladem po dobu 10 let veškeré náhradní díly pro většinu produktů vyrobených od roku 2012*.

 

Pro zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i u produktů, které se již neprodávají byla polovina skladů vyhrazená pro díly k produktům, které již nejsou ve výrobě.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU ČASTO LEVNĚJŠÍ NEŽ VÝMĚNA PRODUKTU, 
a to zejména v důsledku snížení cen náhradních dílů (30% v průměru od roku 2012). Oprava nemění žádným způsobem kvalitu výrobku, a omezuje vliv odpadů na životní prostředí.

* Více než 95% produktů Groupe SEB prodávaných v Evropě v roce 2016 je opravitelných (22% z nich vyžadují pouze jednu nebo dvě součástky, které jsou k dispozici za "rozumné" náklady).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Epilátory
Záruka: 2 roky
Typ holicího strojku: epilátor
Typ napájení: aku
Počet rychlostí: 2
Počet pinzet: 24
? Voděodolný: ano
? Osvětlení: ne
? Holící hlava: ano
? Exfoliační hlava: ano
? Nástavec na citlivé partie: ano
Pouzdro pro uložení: ano
Barva: bílá / zlatorůžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: