ROWENTA PU3080F0 čistička vzduchu

Kód: 15587
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZDARMAZDARMA
ROWENTA PU3080F0 čistička vzduchu
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA PURE AIR GENIUS PU3080F0

Dýchejte s lehkostí!
 

Sbohem alergie, vítej, čistý vzduchu! Díky Pure Air Genius můžete konečně volně dýchat: tichá, ekologicky šetrná čistička vzduchu od značky Rowenta dokáže odfiltrovat až 99,99 % alergenů a drobných částic pro čistý vzduch za pouhé 4 minuty* díky vysoce výkonnému filtračnímu systému s filtrem Allergy+. Díky funkci propojení s mobilním telefonem a integrovaným senzorům znečištění se automaticky přizpůsobí kvalitě vzduchu ve vaší domácnosti, pro maximální filtraci ve dne i v noci. *Vypočteno pro místnost 10 m²

VÝHODY produktu

UŽIVATELSKY PŘÁTELSKÁ APLIKACE A PŘIPOJENÍ K WIFI

Na první pohled a v reálném čase vizualizujte kvalitu vnitřního i venkovního vzduchu, sledujte množství zachyceného znečištění, dálkově ovládejte svoji čističku a vytvořte přizpůsobený plán.

PŘEDPOVĚDI KVALITY VZDUCHU

Díky spolupráci s Plume Labs můžete využívat spolehlivé předpovědi pro vaše město, abyste mohli plánovat dopředu a limitovat risk alergických reakcí.

FILTRUJE AŽ 99,99 % ALERGENŮ

Inteligentně zachycuje a eliminuje až 99,99 % aktivátorů alergií pro čistší vzduch díky čtyřem vysoce účinným úrovním filtrace: Předfiltr (vlasy a prach), filtr s aktivním uhlím (kouř, pachy a těkavé organické látky), filtr Allergy+ (drobné částice ve velikosti jako je pyl, zvířecí chlupy, roztoči, plísně, bakterie a viry); a filtr NanoCaptur+ (formaldehyd).

ULTRA RYCHLÉ ČIŠTĚNÍ VZDUCHU

Dopřejte si čistý vzduch za pouhé 4 minuty díky rychlosti dodávky čerstvého vzduchu 350 m3/h. *Vypočteno pro místnost 10 m²

INTELIGENTNÍ, BEZPROBLÉMOVÁ FILTRACE

Detekuje, přizpůsobí a zničí! Senzory Pure Air Genius monitorují úrovně znečištění ovzduší v reálném čase a podle toho automaticky upravují rychlost filtrace, aby zachytily a trvale zničily škodlivé znečišťující látky.

ŠETRNÝ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Při minimální rychlosti nespotřebuje Pure Air Genius více energie než LED žárovka. Díky automatickému přizpůsobení rychlosti si navíc můžete neustále užívat čistý vzduch - aniž byste se museli starat o svůj účet za elektřinu!

ULTRA TICHÝ

Pro lidské ucho neslyšitelnéých pouhých 31d(b)a při minimální rychlosti, pro nerušené použití, kdykoli je třeba.

ČISTIČKA VZDUCHU ROWENTA PURE AIR GENIUS: DÝCHEJTE S LEHKOSTÍ!

Alergie a problémy s dýchání doma jsou minulostí! Díky čističce vzduchu Pure Air Genius od značky Rowenta můžete klidně dýchat s vědomím, že je vzduch ve vašem domově bezpečný, čistý a bez alergenů. Postarají se o to čtyři úrovně vysoce účinné filtrace, které dokážou odstranit až 99,99 % alergenů a jemných částic včetně formaldehydu, pylu a zvířecích chlupů a celkově vyčistit vzduch za pouhé 4 minuty*. Inteligentní systém detekuje nečistoty vzduchu pomocí integrovaných senzorů částic a pachů a automaticky přizpůsobuje rychlost filtrace. Tato čistička vzduchu nabízí ekologický design, který spotřebovává tolik energie jako LED žárovka. Domácí čistička vzduchu je také při minimální rychlosti velmi tichá, což umožňuje nerušené použivání iv noci. Díky mobilní aplikaci můžete v reálném čase sledovat kvalitu vzduchu uvnitř i venku v reálném čase, sledujte množství zachyceného znečištění, ovládejte čističku na dálku a plánujte její zapínání. *Vypočteno pro místnost 10 m²

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky
Časovač: ano
Počet rychlostí: 4
Typ filtru: vyjímatelný
Barva: bílá
Ukazatel výměny filtru: ano
Hlučnost: 31dB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: