ROWENTA PU 4020F0 čistička vzduchu

Kód: 7614
1 hodnocení
Značka: Rowenta
5 990 Kč
Skladem

Čistička vzduchu pro zdravější prostředí vašeho domova. Patentovaná technologie NanoCapturneustále pracuje na likvidaci formaldehydu. Maximální výkon a dlouhodobá učinnost díky inteligentní filtraci s HEPA filtrem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA INTENSE PURE AIR XL PU6020F1

Jediná čistička, která odfiltruje až 99,99% alergenů a trvale likviduje karcinogenní formaldehyd! *

Intense Pure Air je vysoce výkonná čistička vzduchu vyznačující se extrémně tichým chodem a naprostou ochranou, která zachytí až 99,97% znečištění v interiéru. Čtyři úrovně filtrace chrání celou rodinu před širokou řadou znečišťujících látek. Její unikátní patentovaná technologie NanoCaptur neustále pracuje na likvidaci formaldehydu* a zajišťuje tak bezpečnější a zdravější prostředí.

VÝHODY produktu

MIMOŘÁDNĚ TICHÁ

Intense Pure Air je vysoce výkonná a přitom extrémně tichá čistička vzduchu. Při nejnižší rychlosti dosahuje hlučnosti pouze 28 dB(A) a při maximální rychlosti hodnoty 52 dB(A).**

SNADNÁ ÚDRŽBA FILTRŮ

Potřebuje-li vyměnit Allergy+ filtr a aktivní uhlíkový filtr, blikají kontroly „PART“ a „ODOR“. Tyto kontrolky zohledňují skutečnou délku používání čističky vzduchu a také úroveň znečištění v místnosti.

MAXIMÁLNÍ VÝKON A DLOUHODOBÁ ÚČINNOST

Díky jedinečnému a patentovanému filtru NanoCaptur trvale likviduje formaldehyd*, nejškodlivější znečišťující látku ovzduší v interiérech. Klasické filtrační technologie formaldehyd pouze zachycují a mohou ho po nasycení filtru až 100% uvolnit zpět do místnosti. 

VYSOCE VÝKONNÁ FILTRACE

Díky čtyřem úrovním filtrace filtruje až 99,99 % nejjemnějších částic. Každá úroveň je speciálně vytvořena pro určitý druh znečišťujících látek: 1 - předfiltr zachycuje největší částice (prach, lidské a zvířecí chlupy apod.) 2 - aktivní uhlíkový filtr zachycuje pachy, plyny a těkavé organické látky. 3 - Allergy+ filtr zachycuje 99.99 % nejjemnějších částic (plísně, roztoče, pyl, jemné částice do 2,5 mikrometrů v průměru, bakterie, viry, odumřelé buňky zvířat,...) 4 - Unikátní patentovaný filtr NanoCaptur trvale likviduje formaldehyd*, nejškodlivější znečišťující látku ovzduší v interiérech. 

INTELIGENTNÍ FILTRACE

Čistička Intense Pure Air je vybavena dvěma čidly znečištění, čidlem částic a čidlem plynů, které měří množství znečištění v domácnosti. V závislosti na zjištěné úrovni znečištění mění ukazatel kvality ovzduší barvu a rychlost filtrace se automaticky nastaví tak, aby zajistila optimální kvalitu vzduchu.

KLIDNÁ NOC

Produkt nastaven na nejtišší rychlost (rychlost 1). Rychlost 2 jako maximální rychlost filtrace v případě znečištění během nočního provozu. Tlumené příjemné osvětlení.

OPTIMÁLNÍ PRŮTOK VZDUCHU

Nastavitelný směr vývodu vzduchu pro optimální výkon a pohodu: Orientace 45° pro optimální cirkulaci vzduchu a homogenitu čistého vzduchu v místnosti. Orientace 90° pro maximálně pohodlné používání.

ČISTÝ VZDUCH PRO ZDRAVĚJŠÍ ŽIVOT!

S čističkou Intense Pure Air XL můžete v klidu dýchat zdravější vzduch díky čtyřem speciálním úrovním filtrace vytvořené pro zachycení i těch nejmenších částic nečistot a trvalou likvidaci formaldehydu, nejškodlivější znečišťující látky ovzduší v interiérech. Vestavěná chytrá technologie umožňuje pomocí senzorů detekovat množství znečištění v interiéru a v závislosti na zjištěných hodnotách automaticky nastavit rychlost filtrace. Pro maximální pohodlí je současně kvalita vzduchu signalizována pomocí světelného ukazatele, který přechází z modré na fialovou. Vysokou účinnost zařízení vystihuje také její tichý výkon na úrovni 28 dB(A) a také snadná údržba filtrů. To vše skvěle doplňuje nastavitelný vývod vzduchu pro optimální výkon a pohodlí. Čistička Intense Pure Air XL představuje novou normu ve filtraci vzduchu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky
Příkon: 30 W
Časovač: ano
Doporučený prostor: 150 m3
Vzduchový výkon: 170 m3/h
Počet rychlostí: 4
Dálkové ovládání: ne
Funkce ionizace: ne
Typ filtru: vyjímatelný
Hlučnost: 45 dB
Barva: bílá
Rozměry výrobku ( š x v x h ): 24,1 x 49 x 26,2 cm

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: