LIEBHERR IK 3520+Záruka 2 roky + 3 roky bezplatný servis ZDARMA

Kód: 7710
Neohodnoceno
Značka: Liebherr
ZdarmaZdarma 43 990 Kč –32 %
LIEBHERR IK 3520+Záruka 2 roky + 3 roky bezplatný servis ZDARMA
43 990 Kč –32 % 29 990 Kč
Na dotaz

Sleva

Záruka 2 roky + 3 roky bezplatný servis ZDARMA 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chladicí a mrazicí zařízení společnosti Liebherr jsou již po mnoho desetiletí synonymem kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Díky inovativním technologiím a vysoce kvalitním materiálům jsou naše stroje mimořádně komfortní a vyznačují se efektivní spotřebou energie. To platí jak pro domácnosti, tak také pro profesionální použití v obchodech, malých firmách, gastronomických provozovnách a v laboratořích.

Vestavné chladničky Liebherr přicházejí s množstvím promyšlených vlastností. Jsou vhodné pro výklenky měřící 88–178 cm a jsou dostupné s dvířky s pevným nebo posuvným uchycením nebo také s dekorativními obklady. Chladničky Liebherr jsou vždy ohromujícím doplňkem každé kuchyně a jsou také působivě úsporné. SoftSystem zaručuje jemné zavření dvířek, i pokud jsou dveřní police zcela zaplněny. Klikněte na ikonky v levé části obrázku, abyste zjistili více o inovativních funkcích produktů Liebherr.

 

Energetická třída: A++
Spotřeba energie za 24 h: 0,32 kWh
Roční spotřeba energie: 117 kWh/rok
Rozměry produktu (VxŠxH): 177,2 x 56 x 55 cm
Rozměry obalu (VxŠxH): 182,9x57,2x62,2 cm
Rozměry výklenku (VxŠxH): 177,2 - 178,8 x 56 - 57 x 55,0 cm
Užitný objem celkem: 325 l
Hrubý objem celkem: 347,0 l
Hmotnost včetně obalu: 65,8 kg
Hmotnost produktu: 62,0 kg
Užitný objem chladící části: 325 l
Hrubý objem chladící části: 347l
Hlučnost: 34 dB
Klimatická třída: SN-T
Teplotních zón: 1
Počet chladících okruhů: 1
Počet kompresorů: 1
Frekvence: 50 Hz 

Vybavení chladničky

Systém chlazení v chladící části: dynamický
Způsob odmrazování v chladící části: automatický
Počet polic v chladící části: 7
Výškově nastavitelné poličky: 6
Počet dělitelných poliček: 1
Počet boxů na konzervy: 3
Materiál poliček v chladící části: sklo
Box na láhve: 2
Osvětlení v chladící části: LED osvětlení
Pořadač vajec – kapacitně flexibilní

Ovládaní a kontrola

Displej: MagicEye s LCD ukazatelem teploty
Ukazatel teploty: chladící část
Způsob ovládání: tlačítka
Dětská pojistka

Design

Umístění pantů dveří: vpravo, lze zaměnit
Montáž dveří: pevné uchycení dveří
Maximální úhel otevřených dveří: 115°
Odvětrávání: odvětrávání v nábytku
 

Box na láhve

Pro ukládání nápojů nabízí rošt na láhve stejně tak praktické jako hezké řešení. Zde lze bezpečně uložit lahve a ještě uspořit místo.

 
 

Systém PowerCooling

Výkonný systém směrově řízené cirkulace vzduchu PowerCooling zajišťuje rychlé ochlazení právě uložených potravin a rovnoměrnou teplotu udržovanou uvnitř celého prostoru chladničky. Kontakt na dveřích vypíná ventilátor, jakmile jsou dveře otevřeny, čímž brání ztrátě chladu a šetří elektrickou energii.

Integrovatelné vestavné spotřebiče

Spotřebiče lze bez problému umístit za nábytkové dveře a tak je perfektně integrovat do sestavy kuchyňského nábytku. Tím vznikne opticky jednotná kuchyňská linka. Za povšimnutí také stojí dvě odlišné řešení montáže dveří nábytku. Montáž s pevným uchycením dveří: Dveře nábytku jsou instalovány pouze na dveře spotřebiče, na kterých spočívají svojí celou hmotností. Dveře nábytku nejsou montážně spojeny pomocí pantů s korpusem skříně. Montáž s pohyblivým uchycením dveří: Dveře nábytku jsou upevněny pomocí pantů přímo na korpus skříně a s dveřmi spotřebiče jsou spojeny pouze vodicí lištou. Při otevírání a zavírání se nábytkové dveře pohybují po této liště ve vzájemném souladu se dveřmi přístroje. Hmotnost nábytkových dveří je nesena hlavně panty korpusu.

Výškově nastavitelné nohy

Přístroje Liebherr lze optimálně vyrovnat seřízením výškově stavitelných předních podpěr. Tím je zajištěna provozní stabilita, technická funkčnost a estetická návaznost přístroje na okolní nábytek.

Vyrovnávací tyčky

Vyšší spotřebiče s výškou 140 cm nebo větší mají dvě vyrovnávací tyčky po levé a pravé straně spodní části. Pomocí těchto tyček je možné dokonale nastavit polohu spotřebiče a eliminovat naklánění, což umožní dokonalé zavření dveří a dosažení optimálního chladícího výkonu.

Pevné uchycení dveří

Dveře nábytku jsou instalovány pouze na dveře spotřebiče, na kterých spočívají celou svou hmotností. Dveře nábytku nejsou montážně spojeny pomocí pantů s korpusem skříně.

Ovládání MagicEye s LCD displejem

Stylový elektronický ovládací systém MagicEye s LCD displejem u modelů Premium využívá dotykového ovládacího systému pro přesné nastavení a udržení požadované teploty. Všechny funkce jsou snadno a prakticky dostupné pomocí dotykové ovládací elektroniky a LCD obrazovky s jemnou odezvou.

LED osvětlení

Úsporné LED diody s dlouhou životností a minimem vyzařovaného tepla optimálně osvětlují vnitřek chladničky. V závislosti na konkrétním modelu osvětlují vnitřek spotřebiče světelné sloupce, integrovaná stropní svítidla nebo boční osvětlení v přihrádkách BioFresh. Kryt osvětlení má speciální, jemný povrch, který vytváří působivé a důmyslné světelné prostředí.

Police GlassLine

Vnitřní police GlassLine jsou nerozbitné, odolné proti poškrábání a snadno se čistí. Dělitelná skleněná police, u které může být jedna část police zasunuta pod druhou, poskytuje inovativní možnost pro flexibilní použití. Robustní nerezové zábrany a ladící ozdoby pak doplňují kvalitní vnitřní design.

Univerzální police na lahve

Všechny modely Premium s technologií BioFresh jsou vybaveny univerzální policí na lahve, která může být použita buď jako úložný prostor na lahve nebo jako standardní police k běžnému skladování. Skleněná police integrovaná pod policí na lahve může být použita pro přeměnu police na lahve v prostor pro kelímky, mísy a podobné.

Technologie BioFresh a teleskopické výsuvy SoftTelescopic

Technologie BioFresh zaručuje perfektní klima pro dlouhotrvající čerstvost tím, že zajišťuje stabilní teplotu těsně nad bodem mrazu a správnou vzdušnou vlhkostí s možností regulace. Režim DrySafe, s nízkou vlhkostí vzduchu, je vhodný pro skladování baleného masa, ryby a mléčných výrobků. Ovoce a zelenina jsou ideálně skladovány nebalené v režimu HydroSafe s vysokou vzdušnou vlhkostí.

Zavírací mechanismus SoftSystem

 

 

 

 

 

Integrovaný zavírací mechanismus SoftSystem tlumí zavírání dveří, i pokud jsou dveřní police zcela naplněné nebo pokud jsou dveře zavřeny silně nebo náhle. Dvířka se zavírají automaticky při otevření v úhlu přibližně 30°. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 62 kg
Energetická třída: A++
Roční spotřeba energie: 117 kWh
Užitný objem chladničky/mrazničky: 325/- l
Užitný objem celkem: 325 l
Mrazící kapacita: -
Doba skladování při poruše: -
Počet kompresorů: 1
Počet chladících okruhů: 1
? Klimatická třída: SN-T
? BioFresh: ne
? NoFrost: ne
? SmartFrost: ne
? SuperCool: ano
? SmartSteel: ne
? VarioSpace: ne
Hlučnost: 34 dB
Rozměry produktu (VxŠxH): 117,5 x 55 x 62,9 cm
Rozměry výklenku (VxŠxH): 177,2-178,8 x 56-57 x 55 cm

Liebherr - kvalita do posledního detailu

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: