HAIER HTF610DSN7 vícedvéřová chladnička

Kód: 15941
Neohodnoceno
Značka: HAIER
49 990 Kč 41 314,05 Kč bez DPH
Skladem
 
Registrace dárku (kolekce luxusních vín v hodnotě až 1 850 Kč): https://www.bonushaier.cz/
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cube 90 Series 7

HTF-610DSN7 

  • Switch Zone
  • Funkce Fresher Techs
  • Humidity Zone: Prostor pro ovoce a zeleninu
  • Antibakteriální technologie ABT®
  • Technologie Total No Frost

Cube 90 Series 7

Čtyřdveřová chladnička Cube 90 Series 7 je k dispozici v různých povrchových úpravách, které si v eleganci nezadají s ostatními. Existují dva modely o výšce 190 cm a 200 cm, oba mají šířku 90 cm. Chladnička Cube 90 je také vybavena tím nejlepším z převratných technologií Fresher Techs®, což jsou inovace od společnosti Haier, které uchovají potraviny déle v čerstvém stavu. Chladničky Haier Cube 90 Series 7 zaručují dokonalé uchovávání potravin díky speciálním zónám vybaveným moderními technologiemi a díky dalším řešením, která se nacházejí jak v chladničce, tak v mrazničce.

 

Uchovávejte čerstvé potraviny dvakrát déle

Humidity Zone ve spotřebičích Haier uchová ovoce a zeleninu v čerstvém stavu dvakrát* déle. Toho lze dosáhnout díky technologii HCS (Systém řízení vlhkosti) využívající membránu z rostlinných vláken, která udržuje úroveň vlhkosti v tomto prostoru na 90 %. Přesně regulované úrovně vlhkosti zabraňují veškeré kondenzaci uvnitř přihrádky, takže potraviny si déle uchovají obsah živin.
*Podle certifikace VDE č. ID.40046454
 
 

Chraňte chladničku před bakteriemi, aby chuť vydržela déle

Jedinečná antibakteriální úprava ABT® od společnosti Haier snižuje množství bakterií ve vzduchu proudícím uvnitř chladničky, čímž uchovává chuť potravin a prodlužuje dobu jejich skladovatelnosti. ABT® využívá ultrafialové světlo k aktivaci fotokatalytické reakce, která radikálně omezuje šíření bakterií ve vzduchu; odstraňuje až 99,9 % bakterií. Omezení vzájemného ovlivňování potravin pomáhá zachovávat jejich původní chuť, zlepšuje hygienické podmínky v chladničce a zároveň chrání vaše zdraví
 
 

Užijte si jedinečný systém prostorového osvětlení

Systém Haier Daylight LED osvětluje obsah chladničky, takže je stále vidět až na konec každé poličky a do každého rohu. Díky tomu se potraviny hledají mnohem lépe, než kdy dříve, a to i ty, které se používají méně často. Vzhledem k ohromnému zlepšení viditelnosti umožňuje jasné světlo také jednodušeji doplňovat a organizovat obsah chladničky. A díky chytrému systému průběžného osvětlení zůstává světlo ze zdrojů LED měkké a příjemné pro oči.
 
 

Samotná podstata luxusu

Tato lednička z řady Iconic Black je typickým projevem naší ambice vyrábět nejelegantnější produkty na trhu. Styl a inovace hladce kombinují jedinečný luxus, který vaší kuchyni dodá chybějící kousek elegance.
 
 

Od chladničky k mrazničce a naopak, jak se vám to hodí

Switch Zone může fungovat buď jako chladnička, nebo jako mraznička – je na vás, jakým způsobem se rozhodnete ji využívat. Potřebujete v chladničce trochu více místa? Jediným dotykem na externím displeji přepněte mrazničku na chladničku. Až bude třeba, stačí přepnout zpět. Jednoduše nastavte teplotu prostoru podle svých požadavků od -20 °C do +5° C* a získáte veškerý prostor, který potřebujete.
*U některých modelů -18 °C až +5 °C
 
 

Inovativní technologie pro snadnou údržbu

Technologie Total No Frost chytře zabraňuje tvorbě námrazy v lednici, speciální vybavení „Fresher Shield“ zabraňuje během nepřetržitého procesu automatického odmrazování vniknutí teplého vzduchu do mrazáku. Chrání tak zmrazené potraviny a zabraňuje zbytečným ztrátám energie. Nyní můžete na ruční odmrazování lednice či mrazáku zapomenout!
 
 
 

TŘÍDA F

Výběr chladničky třídy F od společnosti Haier znamená úsporu energie, zvýšení efektivity výkonu a ohleduplnost k životnímu prostředí. Snížení spotřeby energie o 20 % v porovnání třídou G.
 
 
 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 134 kg
Energetická třída: F
Roční spotřeba energie: 430 kWh
Užitný objem chladničky/mrazničky: 428/200 l
Užitný objem celkem: 628 l
Mrazící kapacita: 10 kg za 24 hod.
Doba skladování při poruše: 18 hod.
Počet kompresorů: 1
Počet chladících okruhů: 3
? Klimatická třída: SN
? NoFrost: ano
Dávkovač vody: ne
Výrobník ledu: otočný (manuální)
Hlučnost: 40 dB
Invertorový kompresor: ano (12 let záruka)
Displej: externí LED
Rychlé chlazení/mrazení: ano/ano
Rozsah teplot: 1 až 9°C/ -15 až -24°C
Stand By/ Dovolená: ano/ano
Antibakteriální technologie ABT: ano+ UV
Barva: Iconic Black ( Tmavý nerez)
Rozměry produktu (VxŠxH): 190 x 91 x 74 cm

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: