HAIER HDW3620DNPD kombinovaná chladnička

Kód: 20844
Neohodnoceno
Značka: HAIER
ZDARMAZDARMA 22 990 Kč –17 %
HAIER HDW3620DNPD kombinovaná chladnička
22 990 Kč –17 % 18 990 Kč
Na dotaz
 
Registrace dárku (kolekce luxusních vín v hodnotě až 1 850 Kč): https://www.bonushaier.cz/

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

2D 60 Series 3

HDW3620DNPD

  • Digitální dotykový displej
  • Oboustranné dveře
  • Humidity Zone: Prostor pro ovoce a zeleninu
  • Proaktivní teplota
  • Třída D

2D 60 Série 3

Řada Haier Two Doors 60 o šířce 60 cm s chladničkou nahoře a mrazničkou dole představuje dokonalou kombinaci výběrového designu a bezvadné funkčnosti s nejmodernějšími vlastnostmi. Chladničky Haier 2D Série 3 zaručují dlouhodobé uchovávání potravin díky speciálním zónám, které dokážou přesně regulovat teplotu a/nebo vlhkost.
 
 

Jednodušší už to být nemůže

Díky ultramodernímu a stylovému digitálnímu displeji s dotykovou obrazovkou můžete nyní ovládat svou chladničku Haier, aniž byste museli otevírat dveře. Díky intuitivnímu designu je nastavení chladničky opravdu jednoduché.
 
 

Chladničku můžete umístit kamkoliv chcete

Protože se vždy snažíme splnit všechny požadavky našich zákazníků, je nyní možné díky oboustranným dveřím chladničku umístit kamkoliv . Oboustranné dveře umožňují instalaci kdekoliv a neomezuje vás tak v uspořádání vaší kuchyně.
 
 

Uchovávejte čerstvé potraviny dvakrát déle

Humidity Zone ve spotřebičích Haier uchová ovoce a zeleninu v čerstvém stavu dvakrát* déle. Toho lze dosáhnout díky technologii HCS (Systém řízení vlhkosti) využívající membránu z rostlinných vláken, která udržuje úroveň vlhkosti v tomto prostoru na 90 %. Přesně regulované úrovně vlhkosti zabraňují veškeré kondenzaci uvnitř přihrádky, takže potraviny si déle uchovají obsah živin.
*Podle certifikace VDE č. ID.40046454
 
 

Proaktivní teplota

Díky aplikaci hOn nabízí Haier funkci Proaktivní teplota. Předvídá vaši potřebu využití chladničky geolokalizací vaší polohy a výběrem preferencí supermarketů. Zajistí, aby byla vaše lednice připravena, když se vrátíte domů z nákupu, a později proaktivně obnoví správnou teplotu o 73 % rychleji, pro lepší uchování*.
*Výsledky testu vydané nezávislou externí laboratoří porovnávající model Haier C3FE844CGJ s s funkcí Proaktivní teploty ON/OFF
 
 

TŘÍDA D

Výběr chladničky třídy D od společnosti Haier znamená úsporu energie, zvýšení efektivity výkonu a ohleduplnost k životnímu prostředí. Snížení spotřeby energie o 36 % v porovnání třídou F.
 
 

Díky vnitřnímu osvětlení LED uvidíte věci jasněji

Kvalitní LED osvětlení usnadňuje pravidelnou kontrolu obsahu chladničky i mrazáku, proto je osvětlení v lednicích Haier tvořeno LED diodami, které vyzařují jasné světlo, jsou úsporné a odolné.
 
 

Tiše efektivní, rychle chladící

Špičkové technické řešení, které bylo použito při vývoji kompresorů chladniček Haier s duálním invertorem, znamená, že vibrace jsou během jejich provozu výrazně sníženy, takže chladničky jsou méně hlučné a přitom stále poskytují vynikající energetickou účinnost a superrychlé chlazení.
 
 

Inovativní technologie pro snadnou údržbu

Technologie Total No Frost chytře zabraňuje tvorbě námrazy v mrazáku. Nyní můžete na ruční odmrazování lednice či mrazáku zapomenout! Údržba vaší chladničky s mrazničkou nebyla nikdy tak snadná!
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 75 kg
Energetická třída: D
Roční spotřeba energie: 211 kWh
Užitný objem chladničky/mrazničky: 258/119l
Užitný objem celkem: 377 l
Mrazící kapacita: 8 kg/24 hod.
Doba skladování při poruše: 10 hod.
Počet kompresorů: 1
Počet chladících okruhů: 2
? Klimatická třída: ST-N
? NoFrost: ano
Alarm otevřených dveří: ano
Hlučnost: 36 dB
Invertorový kompresor: ano ( 12 let záruka)
Displej: ano
Barva: tmavý inox
Rozměry produktu (VxŠxH): 200 x 59,5 x 65,8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: