HAIER HB17FPAAA vícedvéřová chladnička

Kód: 16288
Neohodnoceno
Značka: HAIER
ZDARMAZDARMA 28 790 Kč –17 %
HAIER HB17FPAAA vícedvéřová chladnička
28 790 Kč –17 % 23 990 Kč
Skladem
 
Registrace dárku (kolekce luxusních vín v hodnotě až 1 750 Kč): https://www.bonushaier.cz/

Detailní informace

Detailní popis produktu

FD 70 Series 3

HB17FPAAA 

  • My Zone Plus
  • Technologie Total No Frost
  • Iconic Black
  • Třída E
  • Francouzské dveře
 

FD 70 Series 3

Chladnička Haier FD 70 Series 3 z nerezové oceli nabízí to nejlepší z revolučních technologií a svojí precizní ergonomickou konstrukcí prezentuje kvalitu a funkčnost našich produktů. Řada chladniček, která udrží vaše potraviny čerstvé ještě o něco déle, která skvěle zapadá do jakékoliv kuchyně bez ohledu na prostor nebo velikost.
 
 

Upravujte si teplotu prostoru podle potřeby

MyZone je výsledkem úsilí společnosti Haier o neustálé zlepšování, soustavné inovace a trvalé překonávání očekávání našich zákazníků. Umožňuje rychle a snadno nastavit teplotu v tomto prostoru v závislosti na vašich okamžitých požadavcích na ukládání. Stačí jedním klepnutím zvolit teplotu podle požadavků.
 
 

Inovativní technologie pro snadnou údržbu

Technologie Total No Frost chytře zabraňuje tvorbě námrazy v lednici, speciální vybavení „Fresher Shield“ zabraňuje během nepřetržitého procesu automatického odmrazování vniknutí teplého vzduchu do mrazáku. Chrání tak zmrazené potraviny a zabraňuje zbytečným ztrátám energie. Nyní můžete na ruční odmrazování lednice či mrazáku zapomenout!
 
 

Samotná podstata luxusu

Tato lednička z řady Iconic Black je typickým projevem naší ambice vyrábět nejelegantnější produkty na trhu. Styl a inovace hladce kombinují jedinečný luxus, který vaší kuchyni dodá chybějící kousek elegance.
 
 

TŘÍDA E

Výběr chladničky třídy E od společnosti Haier znamená úsporu energie, zvýšení efektivity výkonu a ohleduplnost k životnímu prostředí. Snížení spotřeby energie o 36 % v porovnání třídou G.
 
 

Jednoduchý přístup a dotek francouzského stylu

Elegantní francouzské dveře nejen dodávají vaší lednicipunc luxusu - vyšší třídy, ale díky ergonomickému čtyřdveřovému designu také zajišťuje snadný přístup.
 
 

Velmi tiché, úsporné a rychlé chlazení - invertorový kompresor (záruka 12 let)

Špičková technologie kompresorů chladniček značky Haier přináší výrazné snížení vibrací. Chladnička je ve výsledku méně hlučná a zároveň dosahuje vynikající energetické účinnosti a superrychlého chlazení.
 
 

Snadný přístup k zásuvkám mrazáku

Další z inovací z oblasti ''think-out-the-cold-box'' jsou snadno přístupné zásuvky mrazáků. Rychle a snadno se dostanete k mraženým potravinám díky jejich ergonomické konstrukci, která zároveň zabraňuje úniku studeného vzduchu. Běžné plýtvání energií tak sníží až o 60%*. *Testováno v reálných podmínkách, porovnáváno s podobným standardním modelem se spodním mrazákem
 
 

Užijte si jedinečný systém prostorového osvětlení

Systém Haier Daylight LED osvětluje obsah chladničky, takže je stále vidět až na konec každé poličky a do každého rohu. Díky tomu se potraviny hledají mnohem lépe, než kdy dříve, a to i ty, které se používají méně často. Vzhledem k ohromnému zlepšení viditelnosti umožňuje jasné světlo také jednodušeji doplňovat a organizovat obsah chladničky. A díky chytrému systému průběžného osvětlení zůstává světlo ze zdrojů LED měkké a příjemné pro oči.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladničky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 103 kg
Energetická třída: E
Roční spotřeba energie: 298 kWh
Užitný objem chladničky/mrazničky: 306/140 l
Užitný objem celkem: 446 l
Mrazící kapacita: 14 kg za 24 hod.
Doba skladování při poruše: 16 hod.
Počet kompresorů: 1
Počet chladících okruhů: 2
? Klimatická třída: SN
? NoFrost: ano
Dávkovač vody: ne
Dávkovač ledu: ne
Hlučnost: 37 dB
Invertorový kompresor: ano (12 let záruka)
Displej: ano
Rychlé chlazení/mrazení: ano/ano
Barva: Platinum Inox
Rozměry produktu (VxŠxH): 190,6 x 70 x 67,5 cm

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: