ROWENTA RO 7266EA

Kód: 12134
Akce
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZdarmaZdarma
ROWENTA RO 7266EA
6 199 Kč
Na dotaz

Bezsáčkový vysavač X-Trem Power Cyclonic představuje kombinaci mimořádného výkonu pro hloubkové čištění a nového vylepšeného ergonomického designu, který přináší spolehlivé výsledky úklidu s novou patentovanou hubicí POWER AIR garantující optimální kluznost na každém povrchu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA X-TREM POWER CYCLONIC RO7266EA ČERNÝ/ŠEDÝ

Nejlepší výsledky ve své třídě 4A+

Bezsáčkový vysavač X-Trem Power Cyclonic představuje kombinaci mimořádného výkonu pro hloubkové čištění a nového vylepšeného ergonomického designu, který přináší spolehlivé výsledky úklidu s novou patentovanou hubicí POWER AIR garantující optimální kluznost na každém povrchu. Zažijte ten rozdíl, když se skvělá energetická účinnost a výkon 4A+AAA spojí s vylepšenými funkcemi, vyspělým ergonomickým designem a přitažlivým vzhledem.

VÝHODY produktu

VELKÁ NÁDOBA NA PRACH PRO MIMOŘÁDNĚ DLOUHOU DOBU ÚKLIDU

Úctyhodný objem nádoby 2,5 l umožňuje dlouhý úklid bez přerušování a delší dobu provozu s výkonem, který vydrží.

TECHNOLOGIE MOTORU EFFITECH

Špičková technologie nového systému motoru EffiTech pro výkonnější sběr prachu s nižší spotřebou energie představuje cestu k maximální energetické účinnosti.

NÁDOBA NA PRACH SE SNADNÝM ČIŠTĚNÍM

Nádoba na prach se snadným čištěním nabízí praktické použití, které přispívá k nižší náročnosti vysávání.

ŘEŠENÍ PRO PÉČI O DOMÁCÍ MAZLÍČKY

Příslušenství navržené speciálně pro majitele domácích mazlíčků, kteří potřebují účinné řešení pro odstraňování zvířecích chlupů, včetně vysoce účinného filtru na výstupu vzduchu schopného zachycovat alergeny a bakterie, která zvířata přinesou zvenku.

ENERGETICKÁ ÚČINNOST A+

Optimalizované proudění vzduchu a nová dvoupolohová sací hubice zajišťují při úklidu mimořádný výkon a efektivitu, potvrzeno v testech na evropský energetický štítek  vynikajícími výsledky.

SACÍ HUBICE POWER AIR K POUŽITÍ NA VŠECH TYPECH POVRCHŮ

Nová patentovaná dvoupolohová sací hubice POWER AIR je navržena tak, aby se vypořádala i s nejnáročnějším úklidem. Přináší účinnost čištění 4A+AAA a bezchybnou kluznost na každém povrchu.

 

NOVÝ ELEGANTNÍ DESIGN S VYLEPŠENOU ERGONOMIÍ

Výkonný pomocník pro důkladný úklid včetně koberců dostal novou podobu ve vylepšeném ergonomickém designu s madly pro snadné přenášení, velkými koly a elegantním zevnějškem, který se hodí do každé domácnosti.

ÚČINNOST A PŘI ÚKLIDU TVRDÝCH PODLAH A KOBERCŮ

Výkonná a vysoce účinná sací hubice POWER AIR podává špičkové výsledky všude, kde ji potřebujete, na kobercích i tvrdé podlaze, a zajišťuje spolehlivý a důkladný úklid.

ZPĚTNÉ EMISE PRACHU S HODNOCENÍM A

Vysoce efektivní cyklonová filtrace podává mimořádné výkony při separaci prachu ze vzduchu a při testech dosáhla nejlepších výsledků ve své třídě – ve vylepšeném filtračním systému se zachytilo přes 99,98 % vysátého prachu.

BEZSÁČKOVÝ VYSAVAČ ROWENTA X-TREM POWER:

VÝKONNÝ POMOCNÍK V NOVÉM PROVEDENÍ

Bezsáčkový vysavač X-Trem Power Cyclonic nabízí nejlepší výsledky úklidu na špičce své třídy, energetickou účinnost A+ a vylepšené funkce v elegantním novém provedení. Nová patentovaná dvoupolohová sací hubice POWER AIR snadno klouže po každém povrchu včetně koberců a představuje tajnou zbraň pro hloubkový úklid s hodnocením 4A+AAA, na které se můžete spolehnout, včetně nejlepšího sběru prachu ve své třídě. Pokročilá cyklonová filtrace zajišťuje mimořádně dobrou separaci prachu ze vzduchu, 2,5l nádoba na prach umožňuje delší dobu provozu a nový ergonomický design přináší větší pohodlí při úklidu. Množství vylepšených funkcí v kombinaci s hodnocením 4A+AAA vytváří nejlepší bezsáčkový vysavač s přitažlivým vzhledem, který je dokonalým přírůstkem do každé domácnosti.

Rowenta NA VAŠÍ STRANĚ...

Naše produkty jsou navržené aby šli jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. 
Obrovské množství dílů je uskladněno ve skladech po celém světě 
(více než 40 000 různých typů dílů je uskladněno ve skladu ve Francii) pro jejich snadnou dostupnost a rychlost opravy.

Inženýři Rowenty navrhují nové produkty s cílem jejích snadné opravitelnosti. Každý nový produkt je označený logem "opravitelný produkt po dobu 10 let".

Rowenta se zavázala držet skladem po dobu 10 let veškeré náhradní díly pro většinu produktů vyrobených od roku 2012*.

 

Pro zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i u produktů, které se již neprodávají byla polovina skladů vyhrazená pro díly k produktům, které již nejsou ve výrobě.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU ČASTO LEVNĚJŠÍ NEŽ VÝMĚNA PRODUKTU, 
a to zejména v důsledku snížení cen náhradních dílů (30% v průměru od roku 2012). Oprava nemění žádným způsobem kvalitu výrobku, a omezuje vliv odpadů na životní prostředí.

* Více než 95% produktů Groupe SEB prodávaných v Evropě v roce 2016 je opravitelných (22% z nich vyžadují pouze jednu nebo dvě součástky, které jsou k dispozici za "rozumné" náklady).

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezsáčkové
Záruka: 2 roky
Příkon: 550 W
Systém: bezsáčkový, monocyklóna
Objem nádoby: 2,5 l
Filtrace: High Efficiency
Předmotorový filtr: omyvatelný vícevrstvý
Hlučnost: 72 dB (A)
Navíjení přívodní šňůry: ano
Délka přívodního kabelu: 6,2 m
? Akční rádius: 8,8 m
Kovová sací trubice: teleskopická
Hubice na koberce/podlahu: ano
? Parketová hubice: ano
? Mini turbokartáč: ano
? Easy Brush kartáček: ano
Hubice na čalounění: ano
Štěrbinová hubice: ano
Energetická účinost: A
Účinost vysávání na kobercích: A
Účinost vysávání na tvrdých podlahách: A
Účinost filtrace: A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: