ROWENTA RO 3798 EA

Kód: 6579
Akce
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
ZdarmaZdarma 3 999 Kč –13 %
ROWENTA RO 3798 EA
3 999 Kč –13 % 3 499 Kč
Na dotaz

Kompaktní bezsáčkový vysavač s technologií Advanced Cyclonic System, vyniká velmi nízkou spotřebou energie, vysokou účinností vysávání a nízkou hlučností. Dalšími přednostmi jsou kompletně omyvatelný filtr, velké komfortní madlo pro snadné přenášení nebo velká kolečka pro lepší manévrovatelnost.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROWENTA COMPACT POWER CYCLONIC HOME & CAR RO3798EA 

Síla a výkon ve vašich rukou!

Vysavač Compact Power™ Cyclonic zajišťuje vysoce účinný a snadný úklid s vynikajícími výsledky a je opatřen speciálními prvky pro úklid automobilů. Tento kompaktní bezsáčkový vysavač přináší vysokou účinnost 3A a nabízí ve své třídě nejlepší výsledky úklidu tvrdých podlah, filtrace prachu a energetické účinnosti.

VÝHODY produktu

SNADNÉ POUŽITÍ, SNADNÉ SKLADOVÁNÍ I PŘENÁŠENÍ

Vysavač Compact Power™ Cyclonic lze díky kompaktnímu formátu snadno ukládat ve skříni, a přesto nabízí velký objem nádoby na prach 1,5 l. Rukojeť s integrovaným kartáčkem EASY BRUSH, který je vždy po ruce, umožňuje velmi pohodlné použití. A akční rádius 8,8 m nabízí skutečnou svobodu při použití.

IDEÁLNÍ PRO ÚKLID AUTOMOBILŮ

Vysoce účinné příslušenství nabízí komplexní řešení pro úklid interiéru automobilů. Model Home & Car přináší novou štěrbinovou hubici velikosti XXL „Precision Flex“, která je konstruována tak, aby dosáhla do těsných, úzkých a vzdálených míst. Díky své délce 60 cm se tato hubice dostane všude a umožní dokonalé vysávání v domácnosti (mezi nábytkem, v úzkých rozích) a v automobilech (pod sedadly nebo v přihrádkách palubní desky).

ÚČINNOST 3A

Compact Power™ Cyclonic byl navržen pro ty, kdo hledají účinné vysavače se snadným použitím. Tato nová řada přináší účinnost 3A a nabízí ve své třídě nejlepší výsledky úklidu tvrdých podlah, filtrace prachu a energetické účinnosti. Compact Power™ Cyclonic navíc nabízí zdokonalenou ergonomii použití, jakož i snadné použití, přenášení a ukládání.

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY PŘI ÚKLIDU TVRDÝCH PODLAH V DANÉ TŘÍDĚ: A

Compact Power™ Cyclonic přichází s novou výkonnou a vysoce účinnou sací hubicí s přepínáním, která zajišťuje v dané třídě vysavačů nejlepší výsledky na tvrdých podlahách.

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY ÚČINNOSTI FILTRACE V DANÉ TŘÍDĚ: A

Compact Power™ Cyclonic je vybaven moderním monocyklónovým systémem, který dosahuje vysoké míry separace prachu ze vzduchu. Je vybaven dvěma vrstvami filtrace: - pěnový filtr umístěný před motorem - vysoce účinný High Efficiency filtr na výstupu vzduchu, který zachycuje i ty nejmenší částice prachu emitované motorem. Až 99,98% vysátého prachu je odfiltrováno.

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY ENERGETICKÉ ÚČINNOSTI V DANÉ TŘÍDĚ: A

Motor s nízkým příkonem (750 W) snižuje spotřebu energie až o 50 % a současně zachovává výkonnost při odstraňování prachu srovnatelnou s modely o příkonu 2000 W*.   *V porovnání s předcházející řadou vysavačů Rowenta o příkonu 2000 W

NÁDOBA NA PRACH SE SNADNO ČISTÍ

Systém Clean Express nabízí snadné odstranění prachu. Veškerého prachu se zbavíte pouze čtyřmi jednoduchými pohyby!

VÝKON A DESIGN NA ŠPIČCE SVÉ TŘÍDY*

Compact Power™ Cyclonic, který spojuje účinné výsledky a optimální design do jediného kompaktního a snadno použitelného úklidového nástroje, přináší výjimečné výsledky vysávání na špičce své třídy. Nová výkonná vysoce účinná sací hubice odstraňuje hluboko zašlapané nečistoty nebo velké množství nečistot na tvrdých podlahách s vynikajícími výsledky. Moderní monocyklonová technologie nabízí dvouúrovňovou filtraci, která zachytí až 99,98 % vysátého prachu, a to při spotřebě energie nižší až o 50 %*. Výkon se snoubí s vynikajícím komfortem a snadností použití: kompaktní formát pro snadné ukládání, zdokonalený ergonomický design a systém Clean Express pro snadné čištění a údržbu. Tento bezsáčkový vysavač, zvlášť navržený pro vysávání interiéru automobilů, obsahuje nejrůznější speciální příslušenství pro komplexní řešení úklidu vozů. Od této chvíle máte v rukou skutečný výkon! *V porovnání s předcházející řadou vysavačů Rowenta o příkonu 2000 W.

Rowenta NA VAŠÍ STRANĚ...

Naše produkty jsou navržené aby šli jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat. 
Obrovské množství dílů je uskladněno ve skladech po celém světě 
(více než 40 000 různých typů dílů je uskladněno ve skladu ve Francii) pro jejich snadnou dostupnost a rychlost opravy.

Inženýři Rowenty navrhují nové produkty s cílem jejích snadné opravitelnosti. Každý nový produkt je označený logem "opravitelný produkt po dobu 10 let".

Rowenta se zavázala držet skladem po dobu 10 let veškeré náhradní díly pro většinu produktů vyrobených od roku 2012*.

 

Pro zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i u produktů, které se již neprodávají byla polovina skladů vyhrazená pro díly k produktům, které již nejsou ve výrobě.

NÁKLADY NA OPRAVU JSOU ČASTO LEVNĚJŠÍ NEŽ VÝMĚNA PRODUKTU, 
a to zejména v důsledku snížení cen náhradních dílů (30% v průměru od roku 2012). Oprava nemění žádným způsobem kvalitu výrobku, a omezuje vliv odpadů na životní prostředí.

* Více než 95% produktů Groupe SEB prodávaných v Evropě v roce 2016 je opravitelných (22% z nich vyžadují pouze jednu nebo dvě součástky, které jsou k dispozici za "rozumné" náklady).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezsáčkové
Záruka: 2 roky
Příkon: 750 W
Systém: pokročilá cyklónová technologie
Objem nádoby: 1,5 l
Filtrace: High Efficiency
Předmotorový filtr: omyvatelný vícevrstvý
Hlučnost: 79 dB (A)
Navíjení přívodní šňůry: ano
Délka přívodního kabelu: 6,2 m
? Akční rádius: 8,8 m
Kovová sací trubice: ano teleskopická
Hubice na koberce/podlahu: ano
? Parketová hubice: ano
XXL štěrbinová hubice 60 cm: ano
? Mini turbokartáč: ano
? Easy Brush kartáček: ano
Barva: červená

RO 3786EA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: